Saint-Michel de Chabrillanoux
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Saint-Michel de Chabrillanoux

Welkom in Saint-Michel de Chabrillanoux, een charmant dorp genesteld in het hart van de Ardèche, een regio die bekend staat om zijn adembenemende landschappen en authentieke sfeer. Dit kleine stukje paradijs is ideaal voor wie wil ontsnappen en tot rust wil komen, ver weg van de dagelijkse drukte. Omringd door weelderige natuur, kronkelende rivieren en groene heuvels, biedt Saint-Michel de Chabrillanoux een idyllische setting voor een vakantie met familie of vrienden. De zachtheid van het Ardeense leven is overal voelbaar en nodigt uit tot het ontdekken van het erfgoed en de lokale tradities. Het is het perfecte startpunt om de verborgen schatten van de Ardèche te verkennen, tussen buitenactiviteiten en culturele ontdekkingen.

Kiezen voor een Capfun camping in de buurt van Saint-Michel de Chabrillanoux betekent verzekerd zijn van een memorabele vakantie waar comfort en entertainment samenkomen. Onze campings zijn ontworpen om een unieke ervaring te bieden aan het hele gezin, met waterparken voorzien van spectaculaire zwembaden en glijbanen die jong en oud zullen bekoren. Na een dag de omgeving te hebben verkend, is er niets fijner dan ontspannen aan het water of deel te nemen aan de vele animatieactiviteiten die door onze teams worden aangeboden. U vindt een verscheidenheid aan accommodaties, van comfortabele stacaravans tot ruime staanplaatsen, aangepast aan alle behoeften. Geniet van de vrijheid en gezelligheid van het kamperen, terwijl u op een steenworp afstand bent van de wonderen van de Ardèche.

De omgeving van Saint-Michel de Chabrillanoux barst van de activiteiten voor elke smaak. Natuurliefhebbers kunnen gaan wandelen op de vele gemarkeerde paden, de Gorges de l'Eyrieux verkennen met een kano-kajak of zwemmen in het heldere water van de rivieren. Karakteristieke dorpen, zoals Les Ollières-sur-Eyrieux, liggen binnen handbereik en nodigen uit tot slenteren en het ontdekken van lokaal vakmanschap. Mis niet de kans om de Ardeense culinaire specialiteiten te proeven op de lokale markten. Of u nu op zoek bent naar avontuur, ontspanning of culturele ontdekkingen, een campingverblijf bij Saint-Michel de Chabrillanoux met Capfun belooft onvergetelijke momenten in het hart van een uitzonderlijke regio.




We hebben 7 campings bij Saint-Michel de Chabrillanoux (minder dan 50 km) :

  • Plantas – in Saint Vincent De Durfort (6 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)
  • Eyrieux – in Les Ollieres-sur-eyrieux (6 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)
  • Merle Roux – in Baix (18 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)
  • Bastets – in Marsanne (28 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)
  • Grand Lierne – in Chateaudouble (32 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)
  • Imbours – in Larnas (47 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)
  • Source du Jabron – in Comps (48 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)

7 campings bij Saint-Michel de Chabrillanoux (straal 50 km)

  • Vakantiepark Eyrieux, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Eyrieux, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Eyrieux, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Eyrieux, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Eyrieux, Vakantiepark Rhone-Alpen
Vakantiepark Eyrieux
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 322 per week
point carte

Eyrieux – in Les Ollieres-sur-eyrieux (6 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)

Welkom op camping Eyrieux 🌿, uw ideale bestemming in Les Ollires-sur-Eyrieux! Gelegen in het hart van de Ardche, biedt onze camping een weelderige natuurlijke omgeving aan de rivier. Geniet van een uitgebreid waterpark 🏊 met zwembaden en meersporige glijbanen voor urenlang plezier. Onze moderne stacaravans 🏕️, sommige met priv jacuzzi en buitenkeuken, garanderen optimaal comfort. Verken de omgeving via de Dolce Via met railbike of huur een fiets, en ontdek Mirmande, een van de mooiste dorpen van Frankrijk. Sportactiviteiten ⚽, speeltuinen 🎢 en animatie 🎭 voor alle leeftijden wachten op u. Een restaurant met terras maakt uw zonnige verblijf compleet.
De mening van Jasmijn

Klein groen juweeltje. Geniet van een klein familiepark met een subliem waterpark Het privé strand is ideaal voor kinderen om de natuur te verkennen. Mijn favoriete accommodatie: de Bubble + Chalet Top Presta met privébubbelbad! Ik hou ervan!

Pluspunten
  • Priv-toegang tot de oevers van de Eyrieux
  • Verwarmd waterpark
  • Waterglijbanen


  • Vakantiepark Plantas, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Plantas, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Plantas, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Plantas, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Plantas, Vakantiepark Rhone-Alpen
8.6
Vakantiepark Plantas
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 794 per week
point carte

Plantas – in Saint Vincent De Durfort (6 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)

Ontdek camping Plantas, uw ideale bestemming voor een onvergetelijke vakantie in Saint Vincent de Durfort, Ardche. Genesteld tussen rivier en groene bergen, biedt onze camping een uitzonderlijke natuurlijke omgeving. Geniet van een enorm waterpark 🏊 met buitenzwembaden, kleurrijke waterglijbanen en een verwarmd binnenzwembad. Kinderen zullen dol zijn op de ongelooflijke houten speeltuin 🎢, het modderige hindernissenparcours en de vele animaties voor het hele gezin, inclusief shows en schuimparty's. 🥳 Huur een comfortabele stacaravan 🏕️ en verken de omgeving per fiets op de Dolce Via 🚴. Directe toegang tot de rivier om te zwemmen of kajakken. Ontspan in de gezellige bar en geniet van een actieve en leuke vakantie. 🌿
De mening van Jasmijn

Midden in een rijke en groene natuur met directe toegang tot de rivier de Eyrieux, is Le Domaine des Plantas het ideale vakantiepark om nieuwe energie op te doen en te genieten van een prachtig verwarmd zwemparadijs en kwalitatief hoogwaardig entertainment met uw gezin!

Pluspunten
  • Privstrand aan de oevers van de Eyrieux
  • Op 20km van Privas en 35km van Valence
  • Verwarmd zwemparadijs


  • Vakantiepark Merle Roux, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Merle Roux, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Merle Roux, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Merle Roux, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Merle Roux, Vakantiepark Rhone-Alpen
8.4
Vakantiepark Merle Roux
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 371 per week
point carte

Merle Roux – in Baix (18 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)

Welkom op Camping Merle Roux! 🏕️ Gelegen in Baix, Ardche, is deze Capfun camping ideaal voor familievakanties. Geniet van een enorm waterpark 🏊 met meerdere zwembaden, gigantische glijbanen en waterspellen voor alle leeftijden, inclusief een overdekt zwembad. Kinderen zullen dol zijn op de kasteelspeeltuin 🎢, de speelstructuren en de animatie van de Mini Club. Multisportvelden ⚽, jeu de boules en yoga zijn beschikbaar voor de actievelingen. Ontdek de charmante dorpjes Rochemaure en Saint-Thom, of de abdij van Cruas in de buurt. Schuimparty's en shows garanderen onvergetelijke momenten. Onze comfortabele stacaravans 🏡 en de campingwinkel maken uw verblijf compleet.
De mening van Jasmijn

Wat een prachtige camping! Ik hou van het adembenemende uitzicht over de vallei en het mooie waterpark! Aarzel niet om een aperitief te nemen op het schaduwrijke terras van het restaurant! Het hele team zal goed voor u zorgen tijdens deze geweldige en mooie vakantie! Let op: de camping is erg heuvelachtig. Hij is geschikt voor gezinnen, tieners en kinderen, maar minder geschikt voor jonge kinderen of mensen met beperkte mobiliteit.

Pluspunten
  • Verwarmde buiten- en binnenzwembaden
  • Spacebowl glijbaan
  • Op 30km van Valence


  • Vakantiepark Bastets, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Bastets, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Bastets, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Bastets, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Bastets, Vakantiepark Rhone-Alpen
8.1
Vakantiepark Bastets
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 322 per week
point carte

Bastets – in Marsanne (28 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)

Op camping Bastets in Marsanne (26) beleeft u een onvergetelijke vakantie in het hart van de Drme Provenale! 🌿 Geniet van een uitzonderlijk panoramisch uitzicht over de lavendelvelden en bergen. Ons prachtige overloopzwembad 🏊 en het grote buitenzwembad met blauwe glijbaan beloven uren waterplezier. Kinderen zullen dol zijn op de nieuwe speeltuin 🎢, minigolf, opblaasbare spelen en het multisportterrein. Ontspan in onze buitenjacuzzi 🧖‍♀️ of op het terras van uw comfortabele stacaravan of unieke glampingtent. Verken de omgeving met uitstapjes naar Mirmande, de Chute de la Druise, de Abbaye d'Aiguebelle, Valras, de Tour de Crest of de Krokodillenboerderij. Camping Bastets is de ideale plek voor een familievakantie, tussen natuur en ontdekkingen. 🏕️🌞
De mening van Jasmijn

Deze camping is een echt toevluchtsoord in de natuur. Het uitzicht op de heuvels is prachtig en het infinity zwembad is echt een meerwaarde. Perfect om te ontspannen en de hooggelegen dorpjes van de Drôme Provençale te ontdekken. Mijn tip: mis de markt van Mirmande niet, het is een pareltje!

Pluspunten
  • Verwarmd buitenzwembad en peuterbad
  • Verwarmd buitenzwembad
  • Op 40 km van La Garde-Adhemar


  • Vakantiepark Grand Lierne, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Grand Lierne, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Grand Lierne, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Grand Lierne, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Grand Lierne, Vakantiepark Rhone-Alpen
8.3
Vakantiepark Grand Lierne
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 357 per week
point carte

Grand Lierne – in Chateaudouble (32 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)

Ontdek camping Grand Lierne, een waar paradijs voor uw familievakantie in het hart van de Drme. 🌿 Geniet van een enorm waterpark 🏊 met meerdere zwembaden, gigantische glijbanen 🎢 en waterspellen voor urenlang plezier. Kinderen zullen zich uitleven op de vele thematische speeltuinen, de pumptrack en het multisportterrein. 🤸‍♂️
Onze dynamische animatoren bieden een gevarieerd programma: shows, feestavonden, natuuractiviteiten en de aanwezigheid van onze mascottes. 🥳 Verblijf in onze comfortabele stacaravans, genesteld in een groene omgeving. 🏕️
Verken de schatten van de regio: het fascinerende Palais Idal du Facteur Cheval in Hauterives, de indrukwekkende Tour de Crest, het pittoreske dorp Pont-en-Royans en de prachtige Chute de la Druise. 🏞️ Camping Grand Lierne staat garant voor een onvergetelijke vakantie onder de zon van Chteaudouble. 🌞
De mening van Jasmijn

Grand Lierne is een mooi, schaduwrijke vakantiepark midden in de natuur.

N.a.v. de reviews van onze klanten hebben we in 2018 en 2019 veel geïnvesteerd om het waterpark uit te breiden. In 2018 hebben we 2 grote glijbanen toegevoegd. In 2019 hebben we de bestaande overkapping van het zwembad verwijderd en deze vervangen met een enorme nieuwe overkapping van 936m². We hebben het mooie zwembad wat hieronder lag behouden en er nog een tweede bijgebouwd!

Pluspunten
  • 15 km van Valence
  • Spacebowl, Racer en Double Slide glijbanen
  • Verwarmde buitenzwembaden


  • Vakantiepark Imbours, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Imbours, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Imbours, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Imbours, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Imbours, Vakantiepark Rhone-Alpen
8.5
Vakantiepark Imbours
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 406 per week
point carte

Imbours – in Larnas (47 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)

Ontdek camping Imbours, een familieparadijs in de Ardche, nabij Larnas. Duik in ons enorme waterpark 🏊 met zwembaden, gigantische glijbanen en waterspellen voor gegarandeerde sensatie! Kinderen zullen dol zijn op onze 🎢 themaspeeltuinen (kasteel, piratenschip), de pumptrack en minigolf. Geniet van gevarieerde animatie 🥳, schuimparty's en kleurrijke shows. Onze comfortabele 🏕️ stacaravans met terras, gelegen in een dennenbos, wachten op u. Verken de schatten van de Ardche: de majestueuze Pont d'Arc, de dorpen Saint Montan en Balazuc, en de fascinerende Grotte Chauvet. Een onvergetelijk verblijf wacht op u! 🌞🌿
De mening van Jasmijn

Het vakantiepark Imbours is een heel groot park gelegen op heuvels midden in het groen. Het park beschikt over twee fantastische waterparken met vele grote, spectaculaire glijbanen. Voor fans van waterpret is dit hét vakantiepark. De accommodaties liggen verspreid over het park, sommige kunnen daarvoor wat verder van de zwembaden liggen. Er kunnen vele mooie wandelingen worden gemaakt (naar Saint Montan lopen bijvoorbeeld, of de watervallen bekijken). Dit vakantiepark is zeer geschikt voor families met oudere kinderen en tieners. Het is wat minder geschikt voor gezinnen met jonge kinderen.

Pluspunten
  • Op slechts 30min van de Gorges van de Ardeche
  • 2 grote verwarmde waterzones
  • Groot leuk overdekt peuterbad


  • Vakantiepark Source du Jabron, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Source du Jabron, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Source du Jabron, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Source du Jabron, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Source du Jabron, Vakantiepark Rhone-Alpen
Vakantiepark Source du Jabron
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 275 per week
point carte

Source du Jabron – in Comps (48 km van Saint-Michel de Chabrillanoux)

Welkom op camping Source du Jabron, uw ideale bestemming in Comps (26) voor een onvergetelijke vakantie in de Drme Provenale! 🌿 Geniet van een uitgestrekt waterpark met verfrissende zwembaden en talrijke waterglijbanen 🎢 voor urenlang familieplezier. Ontspan in onze moderne en comfortabele stacaravans, waarvan sommige zijn uitgerust met een priv jacuzzi op een groot houten terras 🏕️. De camping biedt een veelheid aan activiteiten: speeltuinen voor kinderen, avonturenparcours, sportvelden (petanque, basketbal, volleybal) en zachte animatie zoals yoga 🧘‍♀️. Geniet van heerlijke gerechten op het terras van ons bar-restaurant 🍽️. Verken de omgeving: het charmante dorp Dieulefit, het majestueuze Chteau de Grignan, Le Pot-Laval en de Mont Ventoux. Een groene natuurlijke omgeving wacht op u voor momenten van vreugde en ontspanning.
De mening van Jasmijn

Dit kleine familiepark zet zich in voor de bescherming van de natuur en is ideaal om kinderen te leren over de flora en fauna van de regio.

Pluspunten
  • In de buurt van Montelimar
  • Camping met veel groen
  • Adembenemend uitzicht op de bergen


Veelgestelde vragen

Welke activiteiten zijn er te doen in Saint-Michel de Chabrillanoux en omgeving?
In Saint-Michel de Chabrillanoux en omgeving kunt u genieten van wandelen, kanoën op de Eyrieux, zwemmen in de rivier en het verkennen van charmante Ardeense dorpjes.
Welke bezienswaardigheden of stranden liggen dicht bij Saint-Michel de Chabrillanoux?
De Gorges de l'Eyrieux liggen vlakbij en bieden prachtige landschappen en zwemplekken. Karakteristieke dorpen zoals Les Ollières-sur-Eyrieux zijn ook gemakkelijk bereikbaar.
Wat is de beste periode om Saint-Michel de Chabrillanoux te bezoeken met de camping?
De beste periode om Saint-Michel de Chabrillanoux te bezoeken met de camping is van de lente tot de herfst, wanneer het klimaat mild is en geschikt voor buitenactiviteiten en zwemmen.
Welke soorten accommodatie biedt Capfun aan nabij Saint-Michel de Chabrillanoux?
Capfun biedt diverse accommodaties nabij Saint-Michel de Chabrillanoux, waaronder comfortabele stacaravans en ruime staanplaatsen voor tenten en caravans, geschikt voor alle gezinsbehoeften.
Is er een 'Premium' reeks op Camping Bastets?

Ja, Camping Bastets biedt een accommodatie uit de 'Premium' reeks, de stacaravan Premium 6/8 personen. Deze ruime accommodatie beschikt over 3 slaapkamers, een slaapbank, omkeerbare airconditioning, een televisie, een vaatwasser en zelfs een gasbarbecue, wat optimaal comfort biedt voor grote gezinnen of groepen.

Wat zijn de verschillen tussen een stacaravan 'Habana' en een 'Habana Top Presta'?

Het belangrijkste verschil zit in de uitrusting. Een stacaravan 'Habana Top Presta' omvat extra voorzieningen voor optimaal comfort, zoals omkeerbare airconditioning, televisie en vaatwasser, die niet systematisch aanwezig zijn in het standaard 'Habana' model.

Wat is een glampingtent op Camping Bastets?

Camping Bastets biedt verschillende soorten glampingtenten voor een unieke ervaring:

  • De Ecolodge Havana is een gemeubileerde tent van canvas en hout met 2 slaapkamers, geschikt voor maximaal 2 volwassenen en 3 kinderen. Het beschikt over een woon-eetkeuken en een zithoek die uitkomen op een houten terras, met elektriciteit, maar zonder sanitair (gelegen nabij een sanitairblok).
  • De Natuurtenten zonder sanitair (4 of 5 pers) bieden een terras, uitgeruste keuken en slaapkamers, nabij een sanitairblok.
  • De Lodge Tenten (5 pers) zijn completer uitgerust, met 2 slaapkamers, een complete keuken, een badkamer met douche en aparte WC, verwarming in de slaapkamers en een overdekt terras.
Zijn er 'Sun Tip Top Presta' stacaravans in Le Grand Lierne?

Ja, Camping Le Grand Lierne biedt 'Sun Tip Top Presta' stacaravans aan. Deze accommodaties kunnen 4/6 personen herbergen en zijn uitgerust met omkeerbare airconditioning, televisie, een vaatwasser en een afgesloten overdekt terras, erg praktisch voor koele avonden of regenachtige dagen.

Hebben de accommodaties airconditioning?

Ja, veel accommodaties, met name de stacaravans van de Top Presta (Habana Top Presta Vue Nature 4 pers, Sun Top Presta 4/6 pers) en Premium (Premium 6/8 pers) series, zijn uitgerust met omkeerbare airconditioning voor uw comfort.

Wat is de 'Sun Life Top Presta' serie en voor hoeveel personen?

De serie 'Sun Life Top Presta' is een ruime stacaravan ontworpen voor 4/5 personen. Het is uitgerust met omkeerbare airconditioning, televisie, een vaatwasser en een semi-overdekt terras. Bovendien is dit model specifiek ontworpen voor mensen met beperkte mobiliteit, gelabeld 'Toegankelijkheid gehandicapten' met een aangepast terras.

Zijn de stacaravans voorzien van een televisie?

Ja, voor uw entertainment zijn de meeste stacaravans, inclusief de Top Presta-series, uitgerust met een televisie. Dit is een inbegrepen service voor een nog aangenamer verblijf.

Zijn er plaatsen voor tenten of caravans?

Ja, Camping Bastets biedt standaardplaatsen van ongeveer 100 m. Deze plaatsen zijn bedoeld voor 2 personen + 1 auto met elektriciteit en kunnen maximaal 6 personen herbergen. Ze zijn perfect voor traditionele kampeerders met een tent, caravan of camper.