Sainte-Croix-en-Jarez
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Sainte-Croix-en-Jarez

Sainte-Croix-en-Jarez, geklasseerd als een van de mooiste dorpen van Frankrijk, is een voormalige kartuizerklooster dat is omgevormd tot een dorp, en biedt een historische en vredige omgeving. Gelegen in het departement Loire, verleidt deze unieke plek met zijn bewaard gebleven architectuur, pittoreske straatjes en serene sfeer. Het is een ware onderdompeling in het verleden, waar elke steen een verhaal vertelt. De regio rond Bouge Chambalud staat bekend om zijn groene landschappen, wijngaarden en charmante dorpjes, die uitnodigen tot ontdekking en ontspanning. Een verblijf in de buurt van Sainte-Croix-en-Jarez belooft een vakantie vol culturele en natuurlijke ontdekkingen, ver weg van de dagelijkse drukte.

Kiezen voor een Capfun camping in de buurt van Sainte-Croix-en-Jarez betekent kiezen voor een geslaagde familievakantie, die comfort, amusement en onderdompeling in een uitzonderlijke omgeving combineert. Onze campings zijn ontworpen om het beste van buitenverblijven te bieden, met spectaculaire waterparken, glijbanen voor alle leeftijden en een veelheid aan activiteiten voor zowel kinderen als volwassenen. Na een dag culturele bezoeken in Sainte-Croix-en-Jarez of het verkennen van de omgeving, zult u genieten van de gezellige sfeer van uw Capfun camping, waar lachen en leuke momenten gegarandeerd zijn. Het is de ideale plek om onvergetelijke herinneringen te creëren met uw dierbaren, terwijl u geniet van de schoonheid en rust van de regio.

De omgeving van Sainte-Croix-en-Jarez barst van de activiteiten voor elke smaak. Natuurliefhebbers kunnen het Regionaal Natuurpark Pilat verkennen, dat prachtige wandelpaden en adembenemende panorama's biedt. De wijngaarden van de Côtes du Rhône liggen ook binnen handbereik voor memorabele proeverijen. Mis niet de kans om andere charmante dorpjes te bezoeken en de lokale gastronomie te ontdekken. Voor gezinnen zijn er tal van opties: fietstochten, avonturenparken of het ontdekken van boerderijdieren. Onze Capfun animatieteams bieden ook een rijk en gevarieerd programma, wat zorgt voor een vakantie vol plezier en ontdekkingen voor het hele gezin. Bereid u voor op een onvergetelijke vakantie, tussen ontspanning, cultuur en vermaak.




We hebben 1 camping bij Sainte-Croix-en-Jarez (minder dan 50 km) :

  • Temps Libre – in Bouge Chambalud (28 km van Sainte-Croix-en-Jarez)

1 camping bij Sainte-Croix-en-Jarez (straal 50 km)

  • Vakantiepark Temps Libre, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Temps Libre, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Temps Libre, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Temps Libre, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Temps Libre, Vakantiepark Rhone-Alpen
8.4
Vakantiepark Temps Libre
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 308 per week
point carte

Temps Libre – in Bouge Chambalud (28 km van Sainte-Croix-en-Jarez)

Ontdek camping Temps Libre, uw ideale bestemming voor een onvergetelijke familievakantie in Bouge Chambalud. Duik in ons enorme waterpark 🏊 met meerdere buitenzwembaden, een overdekt gedeelte en spectaculaire glijbanen 🎢 voor gegarandeerde sensaties. Kinderen zullen dol zijn op onze uitgestrekte speeltuin 🎠 en de dynamische animatie met mascottes en shows. Verblijf in onze comfortabele houten stacaravans 🏕️ met terras, gelegen in een groene omgeving 🌿. Geniet van de multisportterreinen, outdoor fitness en levendige avonden. Verken de omgeving met de Safari de Peaugres 🦁 en de charmante stad Vienne 🏛️. Bij Temps Libre zijn plezier en ontspanning gegarandeerd voor het hele gezin! 🌞
De mening van Jasmijn

Gelegen in het hart van de natuur van Isère, strekt het vakantiepark zich uit over een hellend terrein, wat hem een bijzonder reliëf geeft. Hij beschikt over een groot waterpark dat jong en oud blij maakt met verschillende baden en glijbanen, waaronder de Space Bowl en de Tsunami.

De wijk Raoul, met moderne stacaravans, is de ideale plek om met het gezin te ontspannen, met speelzones voor de kleintjes en rust voor de volwassenen.

Pluspunten
  • Verwarmde buitenzwembaden
  • Verwarmde zwembaden en glijbanen
  • Spacebowl en Tsunami glijbanen


Veelgestelde vragen

Wat te doen in Sainte-Croix-en-Jarez en omgeving?
In Sainte-Croix-en-Jarez bezoekt u het voormalige kartuizerklooster en de straatjes. In de omgeving verkent u het Regionaal Natuurpark Pilat voor wandelingen en ontdekt u de wijngaarden van de Côtes du Rhône.
Welke bezienswaardigheden of stranden liggen dicht bij Sainte-Croix-en-Jarez?
Sainte-Croix-en-Jarez is een binnenlandse stad. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn het Regionaal Natuurpark Pilat, pittoreske dorpjes en wijndomeinen. De dichtstbijzijnde stranden zouden aan aangelegde meren of rivieren in de regio zijn.
Wat is de beste periode om Sainte-Croix-en-Jarez te bezoeken?
De beste periode om Sainte-Croix-en-Jarez te bezoeken is van de lente tot de herfst, wanneer het weer aangenaam is voor buitenactiviteiten en culturele bezoeken. De zomer biedt een ideaal klimaat om te genieten van de Capfun campings.
Waar te verblijven voor een familievakantie in de buurt van Sainte-Croix-en-Jarez?
Voor een familievakantie in de buurt van Sainte-Croix-en-Jarez zijn de Capfun campings in de regio rond Bouge Chambalud een uitstekende keuze, met comfortabele accommodaties, waterparken en animatie voor iedereen.
Biedt de camping Wi-Fi toegang?

Ja, Wi-Fi is GRATIS en toegankelijk bij de bar of receptie van de camping, zodat u tijdens uw verblijf verbonden kunt blijven.

Ligt de camping dicht bij de zee of een meer?

Camping Le Temps Libre ligt in Isre, aan de rand van de Rhnevallei, tussen het Pilat-massief en de Alpen. De beschrijving vermeldt geen directe nabijheid van de zee of een meer.

Zijn er kinderclubs voor verschillende leeftijdsgroepen?

Ja, camping Le Temps Libre biedt clubs die zijn aangepast aan verschillende leeftijdsgroepen, zodat elk kind zijn geluk kan vinden:

  • De Clapou club verwelkomt kinderen van 4 tot 6 jaar.
  • De Politicator club is gewijd aan kinderen van 7 tot 10 jaar.
  • Tieners van 11 tot 17 jaar ontmoeten elkaar bij de Nobodys.

Deze clubs zijn in het hoogseizoen 4 dagen per week geopend, van 10.00 tot 12.00 uur en van 15.00 tot 17.00 uur, met minstens 2 bijeenkomsten per week voor tieners.

Zijn er speeltuinen voor kinderen op de camping?

Ja, Camping Le Temps Libre is een paradijs voor kinderen! Het beschikt over een grote speeltuin met diverse en kleurrijke structuren, evenals een gigantische glijbaan (zie foto ID:29728 en ID:29699). Het is een ideale plek voor hen om veilig plezier te hebben.

Is er een peuterbad voor de allerkleinsten?

Absoluut! Voor de allerkleinsten biedt camping Le Temps Libre een speeleiland met verwarmd peuterbad, evenals een overdekt en verwarmd speelpeuterbad uitgerust met een glijbaan speciaal ontworpen voor kinderen (zie foto ID:29727 en ID:29710). Deze ruimtes zijn perfect voor de kleintjes om veilig te spelen.

Zijn er specifieke animaties in het laagseizoen?

Ja, zelfs in het laagseizoen zorgt camping Le Temps Libre voor animatie! De Fun Dose Rouge is gegarandeerd en gratis tijdens de voorjaarsvakantie (exclusief weekend), de lange weekenden (1 mei, 8 mei, Hemelvaart, Pinksteren, 30 mei), de weekenden van juni en de week van 29 juni (exclusief weekend). Deze omvat:

  • Sport- en petanquetoernooien.
  • Grote familiespellen (mascottejacht, mudcamp).
  • De Rendez-vous des Petits Loups (Mini Show, Ontbijt, Mini Disco).
  • Thema-avonden en schuimparty's.
  • Een kinderclub van maandag tot donderdag (10u-12u en 15u-17u) en Rendez-vous Ados (alleen tijdens de voorjaarsvakantie als de camping geopend is).
Zijn er activiteiten voor tieners op de camping?

Ja, camping Le Temps Libre denkt ook aan tieners! In het hoogseizoen hebben de Nobodys (11/17 jaar) hun eigen bijeenkomsten minstens 2 keer per week. In het laagseizoen worden ook Rendez-vous Ados georganiseerd, met name tijdens de voorjaarsvakantie als de camping geopend is.

Is de camping aangesloten bij VACAF?

Nee, het is belangrijk op te merken dat camping Le Temps Libre niet is aangesloten bij VACAF.