Kasteel van Blandy-les-Tours
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Kasteel van Blandy-les-Tours

Zin in een duik in de middeleeuwse geschiedenis terwijl u geniet van de geneugten van kamperen met het gezin? Onze Capfun campings, gelegen nabij het Kasteel van Blandy-les-Tours, openen de deuren naar een uniek verblijf in Seine-et-Marne. Dit architectonische juweel, een gerestaureerde middeleeuwse vesting, biedt een uitzonderlijke omgeving voor leuke en educatieve bezoeken. Stel je voor dat je kinderen de wallen, torens en binnenplaats verkennen, zich voelend als ridders of prinsessen. Regelmatig worden er animaties en historische reconstructies georganiseerd, waardoor de ontdekking nog levendiger en spannender wordt voor jong en oud. Het is de perfecte gelegenheid om cultuur en ontspanning te combineren in een groene omgeving.

Kiezen voor een Capfun camping nabij het Kasteel van Blandy-les-Tours betekent verzekerd zijn van een vakantie waar iedereen zijn geluk zal vinden. Na een dag vol historische ontdekkingen kunt u ontspannen in onze waterparken met glijbanen, verwarmde zwembaden en peuterbaden voor de kleintjes. Onze campings bieden een veelheid aan activiteiten en animaties voor alle leeftijden: kinderclubs, sportvelden, thema-avonden... Alles is ontworpen om uw vakantie synoniem te laten zijn met lachen, spelen en gedeelde familiemomenten. Of u nu kiest voor een comfortabele stacaravan of een ruime staanplaats voor uw tent of caravan, u profiteert van alle nodige voorzieningen voor een zorgeloos verblijf.

Naast het kasteel biedt de regio rond Tournan-en-Brie tal van activiteiten en bezienswaardigheden om te verkennen. Geniet van de omliggende natuur voor fietstochten of wandelingen op het platteland van de Brie. Het Parc des Félins, niet ver weg gelegen, is een andere belangrijke attractie die dierenliefhebbers zal bekoren met zijn vele soorten katachtigen van over de hele wereld. Voor sensatiezoekers is Disneyland Parijs ook bereikbaar, wat een magische dag voor het hele gezin biedt. Tussen cultuur, natuur en entertainment belooft een verblijf op een Capfun camping nabij Blandy-les-Tours onvergetelijke herinneringen voor de hele familie. Wacht niet langer en boek uw avontuur in Île-de-France.




We hebben 7 campings bij Kasteel van Blandy-les-Tours (minder dan 50 km) :

7 campings bij Kasteel van Blandy-les-Tours (straal 50 km)

  • Vakantiepark Fredland, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Fredland, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Fredland, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Fredland, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Fredland, Vakantiepark Ile de Frankrijk
7.5
Vakantiepark Fredland
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 266 per week
point carte

Fredland – in Tournan En Brie (17 km van Kasteel van Blandy-les-Tours)

Ontdek camping Fredland, een groene oase in Tournan-en-Brie (77) voor een onvergetelijke vakantie. Duik in ons grote waterpark 🏊 met reusachtige glijbanen en zowel binnen- als buitenbaden. Kinderen zullen dol zijn op de houten speeltuin 🎢, de opblaasbare structuren en de pumptrack. Geniet van onze comfortabele stacaravans 🏕️ of onze unieke accommodaties zoals boomhutten op palen. Onze Capfun-animators zorgen voor shows en schuimparty's 🥳 voor feestelijke momenten. Verken de omgeving: Disneyland Parijs, de Eiffeltoren in Parijs, Chteau de Vaux-le-Vicomte en het Rserve de Lumigny zijn vlakbij. Een memorabel verblijf wacht op u in le-de-France! 🌿🌞
De mening van Jasmijn

Haal een frisse neus op het vakantiepark Fredland, op slechts 30 minuten van het treinstation Saint-Lazare met de RER E. Perfect voor een weekendje weg van de drukte of als een goedkope uitvalsbasis om de hoofdstad te bezoeken! We werden verliefd op de chalets die uitkijken op een mooie speeltuin voor kinderen. Aarzel niet om in onze fantastische hutten te komen verblijven... Ze zijn FANTASTISCH! 

Pluspunten
  • 24km van Disneyland Paris en 35km van Paris
  • 5 min te voet van het RER E station
  • 1h van Parc d'Astrix


  • Fredland : Maisons dans les arbres  Paris, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Fredland : Maisons dans les arbres  Paris, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Fredland : Maisons dans les arbres  Paris, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Fredland : Maisons dans les arbres  Paris, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Fredland : Maisons dans les arbres  Paris, Vakantiepark Ile de Frankrijk
Fredland : Maisons dans les arbres Paris
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 266 per week
point carte

Fredland : Maisons dans les arbres Paris (17 km van Kasteel van Blandy-les-Tours)

Ontsnap naar Camping Fredland : Maisons dans les arbres Paris, een unieke bestemming voor een onvergetelijke vakantie in Tournan en brie! ? Ontdek onze bijzondere accommodaties die jong en oud zullen doen dromen. Verblijf in prachtige boomhutten , die een unieke ervaring bieden midden in de weelderige natuur, vaak aan de oever van een rustig meer. Stel je voor dat je wakker wordt met het gezang van vogels, in een warm houten interieur, met alle nodige comfort, inclusief een praktische keukenhoek. Voor een nog thematischer avontuur kies je voor onze accommodatie in de vorm van een piratenschip , waar kinderen zich kunnen vermaken met de mascotte en de gentegreerde speeltuinen.

Plezier is gegarandeerd voor het hele gezin dankzij ons enorme waterpark . Duik in het grote buitenzwembad, roetsj van de gigantische glijbanen voor spannende sensaties en laat de kleintjes spetteren in het overdekte peuterbad met waterspelletjes. Sportievelingen komen ook aan hun trekken met onze moderne pumptrack , perfect voor kinderen en tieners die veilig willen fietsen of steppen.

Gelegen in een groene en rustige omgeving in Tournan en brie, is Camping Fredland : Maisons dans les arbres Paris de ideale plek voor een verkwikkende vakantie midden in de natuur. Geniet van de rust en schoonheid van de omgeving, terwijl je toegang hebt tot complete faciliteiten voor een memorabel verblijf. Kom en beleef een unieke en avontuurlijke ervaring bij CAPFUN Fredland!
Pluspunten
  • Op 35 km van Parijs
  • Aan de rand van een meer
  • Boomhuizen met thema Avonturier, Heks of Jager.


  • Vakantiepark Parc de Paris, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Parc de Paris, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Parc de Paris, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Parc de Paris, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Parc de Paris, Vakantiepark Ile de Frankrijk
7.2
Vakantiepark Parc de Paris
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 59 per week
point carte

Parc de Paris – in Villevaud (38 km van Kasteel van Blandy-les-Tours)

Ontdek Parc de Paris, uw ideale bestemming voor een onvergetelijke vakantie in Villevaud (77)! 🏕️ Geniet van een uitzonderlijk waterpark met binnen- en buitenzwembaden, reuzenglijbanen, een lazy river en waterspelen voor alle leeftijden. 🏊‍♀️ Onze moderne en comfortabele stacaravans, sommige met privjacuzzi, bieden u een ontspannen verblijf. 🌿 Kinderen vermaken zich op de speeltuinen, met minigolf of op de multisportvelden. ⚽ Feestelijke animaties, zoals schuimparty's, garanderen vrolijke momenten. 🥳 Verken de omgeving: Disneyland Parijs (20 km), Parc Astrix, de Eiffeltoren, Chteau de Vaux-le-Vicomte en het Safarireservaat van Lumigny liggen binnen handbereik. Een memorabel verblijf wacht op u!
De mening van Jasmijn

Op zoek naar een gezinsvakantie waar iedereen zijn geluk vindt? Deze camping is een juweeltje! Met een zwembad en glijbanen waar de kinderen dol op zullen zijn, minigolf voor familie-uitdagingen, en Bubble-accommodaties met een privé-jacuzzi voor een momentje alleen voor jullie—alles is ontworpen om het hele gezin tevreden te stellen! En als bonus bent u slechts 20 minuten van Disneyland Parijs verwijderd. Alles om van uw uitstapje een onvergetelijke ervaring te maken!

Pluspunten
  • op 20km van Disneyland Parijs
  • 38km van Parijs
  • Op 40 km van het Parc Astrix


  • Vakantiepark Prs de la Fontaine, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Prs de la Fontaine, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Prs de la Fontaine, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Prs de la Fontaine, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Prs de la Fontaine, Vakantiepark Ile de Frankrijk
8.1
Vakantiepark Prs de la Fontaine
Habana Top Presta uitzicht op de vijver
Vanaf 301 per week
point carte

Prs de la Fontaine – in Gouaix (41 km van Kasteel van Blandy-les-Tours)

Welkom op camping Prs de la Fontaine 🏕️, uw ideale bestemming voor een levendige familievakantie in Gouaix (77)! Geniet van een enorm waterpark 🏊 met buiten-, overdekte en verwarmde zwembaden, talrijke kleurrijke glijbanen 🎢 en een aqualudiek peuterbad. Het meer biedt spannende wateractiviteiten zoals het opblaasbare Ninjasplash waterpark en vissen 🎣. Kinderen zullen dol zijn op de gigantische speeltuinen, de pumptrack en de gevarieerde animaties (mascotte, shows). Ontspan in onze comfortabele stacaravans 🏡 aan de rand van de vijver. De camping biedt ook een multisportterrein, fietspaden 🚴, een bar en een restaurant. Verken de schatten van de regio: het majestueuze Kasteel van Fontainebleau, de middeleeuwse stad Provins en zelfs de hoofdstad, Parijs. Een onvergetelijke vakantie wacht op u! 🌞
De mening van Jasmijn

Dit vakantiepark ligt midden in de natuur op een schitterend terrein van 200 hectare! De 3 visvijvers en het zwemmeer zorgen voor een gegarandeerde verandering van omgeving! Ideaal voor mooie wandelingen! De meeste stacaravans zijn nieuw en de stad Provins, op 15 km afstand, biedt u de ervaring van een terugkeer naar de middeleeuwen. En als extraatje: de spannende waterglijbaan (de Firebowl) is een genot voor adrenalinejunkies en het prachtige overdekte zwembad!

Pluspunten
  • Zwemgedeelte en 3 visvijvers
  • Op een uur rijden van Disneyland Parijs
  • Grote kinderspeelplaats


  • Vakantiepark La Fort d'Azale, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark La Fort d'Azale, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark La Fort d'Azale, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark La Fort d'Azale, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark La Fort d'Azale, Vakantiepark Ile de Frankrijk
Vakantiepark La Fort d'Azale
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 301 per week
point carte

La Fort d'Azale – in Saint-chron (48 km van Kasteel van Blandy-les-Tours)

Welkom op camping La Fort d'Azale! 🏕️ Ideaal gelegen in Saint-Chron (91), belooft onze CLICOCHIC camping u een onvergetelijke vakantie. Geniet van een enorm waterpark 🏊 met verwarmde binnen- en buitenbaden, glijbanen 🎢, thematische waterspellen en jacuzzi's voor alle leeftijden. Kinderen zullen dol zijn op onze kasteelvormige speeltuinen en de nettenstructuur. 🤸‍♂️
Verblijf in onze comfortabele houten stacaravans 🏡 met terras, genesteld in een groene omgeving 🌿. Onze vrolijke mascotte zorgt voor entertainment!
Verken de schatten van le-de-France: de Eiffeltoren en de Trocadro-tuinen in Parijs, het majestueuze Paleis van Versailles, Kasteel van Rambouillet (35 km), Kasteel van Fontainebleau en het charmante dorp Barbizon. Ontspanning en ontdekking gegarandeerd! 🌞
De mening van Jasmijn

Een echte frisse neus op slechts een steenworp van Parijs! Gelegen in het hart van een prachtig bos, biedt deze plek een moment van pure ontspanning. Speciale vermelding voor het schitterende overdekte zwembad onder een glazen dak, met glijbanen en waterspeeltoestellen. Een idyllische omgeving om op te laden en van elk moment te genieten met het hele gezin!

Pluspunten
  • Patau-Splatch peuterbad
  • Saint-Cheron od 4km
  • Paris od 45km


Introductie Aanbieding
  • Vakantiepark Le Village Parisien, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Le Village Parisien, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Le Village Parisien, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Le Village Parisien, Vakantiepark Ile de Frankrijk
  • Vakantiepark Le Village Parisien, Vakantiepark Ile de Frankrijk
6.3
Vakantiepark Le Village Parisien
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 315 per week
point carte

Le Village Parisien – in Varreddes (48 km van Kasteel van Blandy-les-Tours)

Ontdek camping Le Village Parisien in Varreddes (77), perfect voor een familievakantie! 🏕️ Geniet van een enorm waterpark met binnen- en buitenbaden, en talloze glijbanen voor gegarandeerd waterplezier. 🏊 Kinderen zullen dol zijn op de grote speeltuin, de draaimolen en de diverse animaties: shows, schuimfeesten en mascottes. 🎢 Ons team biedt activiteiten voor alle leeftijden, waaronder een multisportterrein en een speelzaal. Ontspan in de natuur 🌿 of verken de omgeving. De camping is ideaal gelegen voor een bezoek aan Disneyland Parijs (35 km), Parc Astrix (40 km) en de majestueuze Eiffeltoren. Verblijf in een comfortabele stacaravan met terras. Een onvergetelijke vakantie wacht op u!
De mening van Jasmijn

Als je op zoek bent naar een vakantiepark waar verveling niet bestaat, dan is Capfun Village Parisien THE place to be! Gelegen tussen Disneyland en Parc Astérix, is het de perfecte uitvalsbasis voor avonturiers die op zoek zijn naar spanning en 100% plezierige avonden!

Pluspunten
  • Dichtbij Parijs
  • 30 min van Disneyland
  • 45 min van Parc Asterix


Veelgestelde vragen

Wat te doen in het Kasteel van Blandy-les-Tours?
Het kasteel biedt vrije of begeleide bezoeken, tentoonstellingen, middeleeuwse animaties en culturele evenementen. U kunt de wallen, torens en de binnenplaats verkennen.
Welke bezienswaardigheden of stranden zijn er in de buurt van het Kasteel van Blandy-les-Tours?
De regio is rijk aan natuurgebieden en parken. Het Parc des Félins is vlakbij en Disneyland Parijs is ook bereikbaar voor een dag vol plezier. Er zijn geen zeestranden in de buurt, maar recreatiegebieden met waterplassen zijn te vinden in de regio.
Wat is de beste periode om het Kasteel van Blandy-les-Tours en de omgeving te bezoeken?
De lente en de zomer zijn ideaal om volop te genieten van de buitenactiviteiten en kasteelanimaties, evenals de waterparken van onze campings. De herfst biedt ook prachtige kleuren voor wandelingen.
Waar te verblijven om het Kasteel van Blandy-les-Tours te bezoeken?
Capfun biedt verschillende kwaliteitsvolle familiecampings in de buurt van het Kasteel van Blandy-les-Tours, met stacaravans, staanplaatsen en tal van faciliteiten zoals waterparken.
Wordt de camping aanbevolen door reisgidsen?

Ja, Camping Capfun Le Village Parisien in Varreddes is er trots op aanbevolen te worden door Le Petit Fut 2026, een onderscheiding die de kwaliteit van de ontvangst, de diensten en het vakantieaanbod beloont.

Welke opties zijn beschikbaar voor de stacaravans op Camping Fredland?

Bij uw reservering op Camping Fredland kunt u opties kiezen voor uw stacaravan. Deze omvatten de vaatwasser, de omkeerbare airconditioning, of een combinatie van beide, om uw verblijf aan te passen aan uw behoeften.

Zijn er stacaravans met televisie op Camping Fredland?

Ja, veel stacaravans op Camping Fredland zijn uitgerust met een televisie. Dit is een inbegrepen voorziening in verschillende series, met name de 'Top Presta' zoals de Habana Top Presta, de Sun Top TV of de Resort Top Presta, voor ontspannende momenten met het gezin.

Zijn de sanitaire voorzieningen dicht bij de kampeerplaatsen?

Ja, de kampeerplaatsen, zowel met als zonder elektriciteit, bieden toegang tot sanitaire voorzieningen in de buurt voor het comfort van de kampeerders.

Wat is de 'Resort Top Presta' serie?

De serie 'Resort Top Presta' biedt grotere stacaravans, meestal met 3 slaapkamers, geschikt voor maximaal 6 of 6/8 personen. Ze zijn zeer goed uitgerust met inbegrepen voorzieningen zoals omkeerbare airconditioning, televisie en vaatwasser, en beschikken vaak over een terras.

Zijn de 'Resort Top Presta' stacaravans anders dan de andere?

De 'Resort Top Presta' stacaravans zijn ontworpen voor grotere gezinnen en bieden over het algemeen 3 slaapkamers en een comfortabel oppervlak. Ze omvatten hoogwaardige voorzieningen zoals airconditioning, televisie en een vaatwasser, wat zorgt voor een zeer aangenaam verblijf.

Kan men een staanplaats huren voor een tent of caravan?

Ja, camping Le Village Parisien biedt kale staanplaatsen, met of zonder elektriciteit (amprage 10A, Europese stekker - adapter niet meegeleverd), om tenten, caravans of campers te ontvangen. Elk arrangement omvat 2 volwassenen en 1 voertuig, met een maximum van 6 personen per staanplaats.

Zijn de accommodaties schoon op Camping Fredland?

Ja, de netheid van de accommodaties is een punt dat regelmatig wordt benadrukt en gewaardeerd in de klantenrecensies van Camping Fredland. De accommodaties worden bij aankomst als zeer schoon beoordeeld, wat bijdraagt aan het comfort en welzijn van de vakantiegangers.

In de buurt van Kasteel van Blandy-les-Tours