We hebben 2 campings bij Kasteel van Combourg (minder dan 50 km) :










Ja, Wi-Fi is GRATIS en beschikbaar bij de bar of receptie van de camping. Wat huisdieren betreft, deze zijn onder voorwaarden toegestaan. Aarzel niet om de campingfiche te raadplegen voor meer details.
Ja, camping ClicoChic Longchamp weet heel goed hoe ze uw kinderen moeten vermaken met diverse animaties. U kunt onder andere kleurrijke poppenshows bijwonen en deelnemen aan leuke activiteiten met de mascotte van de camping.
Absoluut! Voor liefhebbers van sensatie is het waterpark uitgerust met verschillende waterglijbanen. U kunt de Spacebowl, de Rafter (met banden) en de Crazy Cone afdalen, wat momenten van pure adrenaline en lachen met het gezin belooft.
Ja, Capfun heeft verschillende belangrijke onderscheidingen ontvangen: het is door consumenten verkozen tot Merk van het Jaar 2026, is bekroond met de Travel d'Or 2025 en wordt erkend als het favoriete merk van de Fransen in de categorie campings.
Ja, voor uw vermaak zijn de meeste van onze stacaravans uitgerust met een televisie. Dit is een inbegrepen service in reeksen zoals de Mini Habana Duo Top TV of de verschillende Top Presta modellen.
Ja, de prachtige middeleeuwse stad Dinan ligt op slechts 30 minuten van de camping. U kunt er de vakwerkhuizen, de geplaveide straatjes en het indrukwekkende kasteel ontdekken, dat een adembenemend uitzicht biedt op de Rance-vallei.
Ja, in het hoogseizoen biedt de camping 3 grote avonden per week om het hele gezin te vermaken. U kunt genieten van boeiende animatieshows met mascottes en artiesten op het podium (id_photo: 23913), wat zorgt voor een vrolijke en feestelijke sfeer.
Ja, de camping is zeer goed gelegen! Het centrum van Saint-Lunaire, met zijn winkels en restaurants, is te voet bereikbaar, op slechts 600 meter.