Col de la Forclaz
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Col de la Forclaz

Ontdek de prachtige Col de la Forclaz, een iconische plek die adembenemende panorama's biedt over het meer van Annecy en de omliggende bergen. Gelegen nabij Sevrier, is deze pas een ideaal startpunt voor tal van buitenavonturen. Of u nu van wandelen, paragliden houdt of gewoon op zoek bent naar grandioze landschappen, de Col de la Forclaz zal u zeker betoveren. Het is een bevoorrechte plek om het ballet van paragliders te bewonderen die zich in de azuurblauwe lucht storten, wat een onvergetelijk spektakel biedt voor het hele gezin. De toegang is eenvoudig en er zijn veel uitkijkpunten, zodat iedereen zijn favoriete plek kan vinden voor een souvenirfoto of een picknick met een prachtig uitzicht.

Kiezen voor een Capfun camping nabij de Col de la Forclaz betekent verzekerd zijn van een memorabele vakantie midden in de natuur. Onze campings zijn ontworpen om maximaal comfort en entertainment te bieden voor het hele gezin. Na een dag vol ontdekkingen of sportieve activiteiten, zult u de warme sfeer van uw camping waarderen, met zijn zwembaden, waterglijbanen en animatie voor jong en oud. Het is de perfecte uitvalsbasis om op te laden en kostbare momenten te delen met uw dierbaren, terwijl u op slechts enkele minuten afstand bent van de natuurlijke wonderen van de regio. Geniet van de vrijheid van kamperen om in uw eigen tempo te verkennen.

De regio rond de Col de la Forclaz barst van de activiteiten voor elke smaak. Naast wandelen en paragliden, kunt u genieten van de geneugten van het meer van Annecy: zwemmen, suppen, kajakken, of fietstochten maken over het fietspad langs het meer. De charmante omliggende dorpen, zoals Sevrier, Talloires of Menthon-Saint-Bernard, nodigen uit tot het ontdekken van hun erfgoed en lokale gastronomie. Mis een bezoek aan het Château de Menthon-Saint-Bernard niet of maak een wandeling door de oude stad van Annecy, ook wel het Venetië van de Alpen genoemd. Een verblijf op een Capfun camping biedt u de flexibiliteit om ontspanning en verkenning te combineren, waardoor u onvergetelijke herinneringen creëert voor uw vakantie.




We hebben 3 campings bij Col de la Forclaz (minder dan 50 km) :

3 campings bij Col de la Forclaz (straal 50 km)

  • Vakantiepark Aloua, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Aloua, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Aloua, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Aloua, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Aloua, Vakantiepark Rhone-Alpen
8.7
Vakantiepark Aloua
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 294 per week
point carte

Aloua – in Sevrier (8 km van Col de la Forclaz)

Ontdek camping Aloua in Sevrier, een oase van rust aan het prachtige Meer van Annecy (op 250m) en omringd door bergen. 🏕️ Geniet van een uitzonderlijk waterpark met een groot buitenzwembad, een speelse waterrivier en een nieuw kinderbad met glijbanen en waterspellen voor de kinderen. 🏊

Onze moderne en comfortabele stacaravans, met uitgeruste terrassen, zijn perfect voor een vakantie met familie of vrienden. 🌿 Geniet van heerlijke pizza's in het restaurant op het terras. 🍕

De camping biedt fietsverhuur 🚲 om het fietspad van het Meer van Annecy (op 50m) te verkennen. Bezoek het charmante Annecy, het Veneti van de Alpen, Chteau du Menthon-Saint-Bernard, Talloires of de Col de la Forclaz. 🌞 Een onvergetelijke vakantie wacht op u in de Haute-Savoie!
De mening van Jasmijn

Ik was echt verliefd op dit vakantiepark aan het Meer van Annecy! Op slechts een steenworp afstand van het strand van Sévrier en het fietspad is het de perfecte plek om naar Annecy te fietsen terwijl je geniet van het prachtige landschap. En het is onmogelijk om te weerstaan aan de charme van het historische centrum… een echt juweeltje tussen meer en bergen!

Pluspunten
  • 250m van het Meer van Annecy
  • 6 km van Annecy
  • Fietspad op 50m


  • Vakantiepark Plan du Fernuy, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Plan du Fernuy, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Plan du Fernuy, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Plan du Fernuy, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Plan du Fernuy, Vakantiepark Rhone-Alpen
8.4
Vakantiepark Plan du Fernuy
Habana Top TV 4 personen
Vanaf 371 per week
point carte

Plan du Fernuy – in La Clusaz (18 km van Col de la Forclaz)

Welkom op camping Plan du Fernuy in La Clusaz! 🏕️ Gelegen in het hart van de majestueuze bergen, biedt deze Capfun camping een uitzonderlijke omgeving voor uw vakantie. Geniet van een verwarmd binnenzwembad 🏊 met een adembenemend uitzicht op de besneeuwde toppen. Kinderen vermaken zich met de speeltoestellen 🎢, mascottes en diverse animaties, waaronder fitness en schuimparty's. Onze comfortabele stacaravans 🏡 met houten terrassen nodigen uit tot ontspanning midden in de natuur. De receptie helpt u graag bij het organiseren van wandelingen ⛰️ of mountainbiketochten. Verken het charmante dorp La Clusaz en zijn bergkapel. Met een score van 9,4/10 is Plan du Fernuy ideaal voor een verkwikkende familievakantie. 🌿
De mening van Jasmijn

Minipark aan de voet van de piste! Hier is het The Place to Be om in de winter te genieten van het skiën, maar ook om in de zomer te genieten van prachtige wandelingen. Isa en Alain besteden veel zorg aan het park! Zeer aangenaam binnenzwembad! Als je mij naar mijn favoriete accommodatie op het park vraagt, zou het de stacaravan Le Caribou zijn... met zijn waanzinnige charme, inclusief een overdekt terras en de mogelijkheid om veel gasten te huisvesten.

Pluspunten
  • 30 km van het meer van Annecy
  • Speciale accommodaties voor de bergen
  • Grote en volledig uitgeruste appartementen


  • Vakantiepark Lac du Lit du Roi, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Lac du Lit du Roi, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Lac du Lit du Roi, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Lac du Lit du Roi, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Lac du Lit du Roi, Vakantiepark Rhone-Alpen
Vakantiepark Lac du Lit du Roi
Habana Top Presta 4 personen - Meeroever
Vanaf 273 per week
point carte

Lac du Lit du Roi – in Massignieu-de-rives (38 km van Col de la Forclaz)

Welkom op camping Lac du Lit du Roi 🏕️ in Massignieu-de-Rives! Geniet van een uitzonderlijke natuurlijke omgeving aan een prachtig meer. Onze moderne stacaravans met privterras bieden een adembenemend uitzicht voor een comfortabel verblijf.
Duik in ons verwarmde buitenzwembad 🏊 met uitzicht op het meer en de bergen. Watersportliefhebbers zullen blij zijn: stand-up paddle, kanon-kajakken, vissen 🛶 zijn binnen handbereik. Kinderen zullen dol zijn op onze thema-speeltuinen (kasteel, boot) 🎢 en de nieuwe multisport- en pickleballvelden.
Geniet van heerlijke maaltijden in het restaurant met terras en uitzicht op het meer 🍽️ en ontspan in de loungebar. Diverse animaties en een vrolijke mascotte garanderen memorabele avonden. Verken de omgeving met onze fietsverhuur en ontdek het Lac du Bourget, de Abbaye d'Hautecombe of Annecy. Een onvergetelijke vakantie wacht op u! 🌞
De mening van Jasmijn

Vakantiepark Lac du Lit du Roi is een schitterend park omgeven door groen. Het ligt aan de rand van Lac du Lit du Roi en geeft ons een ongelooflijk uitzicht op de bergen van Grand Colombier. Met zijn privétoegang en waterspelen is het perfect voor het hele gezin. Mijn advies: huur fietsen en rijd terwijl je de zeelucht aan het meer inademt.

Pluspunten
  • Priv toegang tot het meer
  • Slechts 50km van Annecy
  • Uitzicht op de bergen van Grand Colombier


Veelgestelde vragen

Welke activiteiten zijn er te doen bij de Col de la Forclaz?
Bij de Col de la Forclaz kunt u genieten van prachtige wandelingen met panoramische uitzichten, paragliders observeren of zelfs een tandemvlucht maken. Het is ook een uitstekende plek voor picknicks met een adembenemend uitzicht op het meer van Annecy.
Welke bezienswaardigheden of stranden liggen dichtbij de Col de la Forclaz?
De Col de la Forclaz ligt zeer dicht bij het meer van Annecy, met tal van stranden om te zwemmen en watersportactiviteiten. De dorpen Talloires en Menthon-Saint-Bernard, evenals de stad Annecy, liggen ook op korte afstand.
Wat is de beste periode om de Col de la Forclaz te bezoeken?
De Col de la Forclaz is aangenaam om te bezoeken van de lente tot de herfst om optimaal te genieten van buitenactiviteiten en landschappen. De zomer is ideaal om te zwemmen in het meer en voor lange zonnige dagen.
Waar kunnen we verblijven in de buurt van de Col de la Forclaz voor een gezinsvakantie?
Voor een gezinsvakantie is een Capfun camping in de buurt van de Col de la Forclaz een uitstekende optie. U vindt er comfortabele accommodaties, waterparken en animatie voor alle leeftijden, wat een leuke en ontspannende vakantie garandeert.
Hoe ver ligt het Lac du Bourget van de camping?

Het prachtige Lac du Bourget, bekend als het grootste natuurlijke meer van Frankrijk, is zeer gemakkelijk bereikbaar vanaf de camping, op slechts 28 km. Het is een ideale bestemming om te zwemmen en te genieten van wateractiviteiten.

Biedt de camping uitzicht op de bergen?

Ja, de camping is ideaal gelegen om te genieten van prachtige panorama's. Het biedt een vrij uitzicht op de bergen van de Grand Colombier, wat bijdraagt aan een sfeer van totale ontspanning en sereniteit.

Heeft Capfun andere belangrijke onderscheidingen ontvangen?

Ja, Capfun is geerd met de Travel d'OR 2025, een prijs die elk jaar toeristische bedrijven beloont voor hun bekendheid, creativiteit, technologie en duurzame engagement.

Hoe verzekert Capfun de tevredenheid van zijn klanten?

Capfun verzekert de tevredenheid van zijn klanten door zich te baseren op een onderzoek onder duizenden consumenten. Dit onderzoek evalueert hun tevredenheid, de kwaliteit van de service, het professionalisme van de teams en hun bereidheid om het merk aan te bevelen, waardoor Capfun zijn eerste plaats in ranglijsten zoals die van Capital kan behouden.

Is Capfun een erkend campingmerk in Europa?

Ja, Capfun is een belangrijke speler in de campingsector. De familie Hou, eigenaar van het merk, heeft de grootste groep in de sector in Frankrijk opgebouwd en bezit nu meer dan 220 campings in heel Europa, zoals Le Monde benadrukt.

Is Capfun een grote campingketen?

Ja, Capfun is een belangrijke speler in de sector. De familie Hou, eigenaar van het merk, heeft de grootste groep in de sector in Frankrijk opgebouwd, met nu meer dan 220 campings in heel Europa. Capfun is een van de belangrijkste campingketens in Frankrijk en Europa.

Wat is het succesrecept van Capfun?

Volgens Le Monde is het recept van Capfun het kopen van terreinen, het plaatsen van stacaravans, speeltoestellen, gigantische waterparken, en dit alles te omhullen met marketing gericht op kinderen, waardoor leuke en gezellige verblijven worden aangeboden.

Is camping Aloua VACAF-erkend?

Nee, Camping Aloua is niet VACAF-erkend.