Capfun, de specialist in kwaliteitscampings
Departement vaucluseIn de Vaucluse wisselen bergen, hoogvlakten en heuvelige valleien elkaar af. De karakteristieke dorpjes en steden van de Provence zijn in dit departement goed vertegenwoordigd. Le Thor, een pittoresk dorpje, ligt op 15 km van Avignon en op 5 km van Isle-sur-la-Sorgue. Hier vindt u
Camping Jantou, een echte familiecamping. Geniet van mooie wandelingen langs de oevers van de Sorgue, tussen de wijn- of de boomgaarden. Of bezoek Avignon, waar u indrukwekkende architectuur en de bekende brug Le Pont d'Avignon vindt.
In het hart van de Vaucluse, in Mornas, vindt u
Camping Le Beauregard, gelegen in een prachtig dennen- en eikenbos. Op de camping geniet de hele familie van de animatie.
In de streek van de Mont Ventoux ligt
Camping Carpe Diem. Kom tot rust in een van de mooie zwembaden terwijl de kinderen de glijbanen uitproberen. Vlakbij vindt u Vaison-la-Romaine, een stad met een formidabele historische bagage. Deze stad heeft de grootste archeologische opgraafplaats van Frankrijk.
U kunt natuurlijk ook de dennenbossen van de
Camping Pinèdes du Luberon in het Provençaalse achterland verkennen. De camping heeft stacaravans, ingerichte tenten en staanplaatsen te huur. U bent zo in de steden als Marseille, Aix-en-Provence en Cassis.
Onze campings in Vaucluse