Ch�teau de Moidi�re
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Chteau de Moidire

Zin in een koninklijk uitje en bijzondere familiemomenten? Onze Capfun campings heten u van harte welkom nabij het Château de Moidière, een waar historisch juweel genesteld in de prachtige Isère-regio, niet ver van Villette d'Anthon. Dit prachtige kasteel, met zijn rijke geschiedenis en betoverende tuinen, is een perfecte bestemming voor een cultureel en leuk uitstapje. U kunt er fascinerende tentoonstellingen ontdekken, wandelen door groene lanen en zelfs thematische evenementen bijwonen die jong en oud zullen bekoren. Het is de ideale gelegenheid om ontspanning op de camping te combineren met de ontdekking van lokaal erfgoed, waardoor onvergetelijke herinneringen voor het hele gezin worden gecreëerd.

Kiezen voor een Capfun camping nabij Château de Moidière betekent uzelf de vrijheid gunnen van een vakantie die wordt bepaald door uw wensen. Na een dag het kasteel en de omgeving te hebben verkend, is het heerlijk om terug te keren naar het comfort van uw stacaravan of de gezellige sfeer van onze staanplaatsen. Onze campings zijn ontworpen voor het plezier van iedereen, met sensationele waterparken, dynamische kinderclubs en gevarieerde animatie. Dit garandeert goed gevulde dagen waar iedereen zijn geluk zal vinden, of het nu gaat om glijden van onze waterglijbanen, deelnemen aan sporttoernooien of ontspannen aan de rand van het zwembad. De nabijheid van het kasteel stelt u ook in staat om volop te genieten van de omringende natuur en de vele buitenactiviteiten.

Naast het Château de Moidière barst de regio van de schatten om te ontdekken. Profiteer van uw verblijf om de landelijke landschappen van de Isère te verkennen, ideaal voor wandel- of fietstochten langs de rivieren. Natuurliefhebbers zullen verrukt zijn van de rijkdom aan lokale flora en fauna. De pittoreske steden en dorpen in de omgeving bieden ook kleurrijke markten en culinaire specialiteiten om van te genieten. Of u nu op zoek bent naar avontuur, ontspanning of culturele ontdekkingen, een verblijf op een Capfun camping nabij Villette d'Anthon en Château de Moidière belooft u een vakantie vol emoties en familiemomenten. Bereid u voor op magische momenten.




We hebben 4 campings bij Chteau de Moidire (minder dan 50 km) :

4 campings bij Chteau de Moidire (straal 50 km)

  • Vakantiepark Rgnire, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Rgnire, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Rgnire, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Rgnire, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Rgnire, Vakantiepark Rhone-Alpen
7.5
Vakantiepark Rgnire
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 587 per week
point carte

Rgnire – in Villette D'anthon (23 km van Chteau de Moidire)

Welkom op camping Rgnire in Villette d'Anthon! 🏕️ Ideaal gelegen nabij Lyon, nodigt deze camping u uit voor een onvergetelijke familievakantie. Geniet van een enorm waterpark 🏊 met reuzenglijbanen, zwembaden voor alle leeftijden en waterspellen. Kinderen zullen dol zijn op de speeltuinen 🎢, skelters en het springkasteel, en natuurlijk de ontmoetingen met de mascottes. Ontdek onze gevarieerde animatie 🥳, van shows tot schuimfeesten, en onze sportvelden (padel, tennis, beachvolleybal). Huur een fiets 🚲 om de groene omgeving te verkennen. Verblijf in een comfortabele stacaravan of een unieke boomhut 🌿. Verken steden zoals Lyon, het middeleeuwse dorp Prouges of pretpark Walibi Rhne-Alpes. Ontspanning en plezier gegarandeerd voor het hele gezin!
De mening van Jasmijn

Een gegarandeerde verandering van omgeving vlakbij Lyon met familie, vrienden, voor een weekend of een geweldige vakantie! La Régnière is de ideale bestemming! U zult er van genieten, ga ervoor! En voor een unieke ervaring: kies voor de bomenhutten!

Pluspunten
  • Op 24km van Lyon
  • Verwarmd overdekt zwembad
  • Spacebowl glijbaan


  • Rgnire : Maisons dans les arbres  Lyon, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Rgnire : Maisons dans les arbres  Lyon, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Rgnire : Maisons dans les arbres  Lyon, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Rgnire : Maisons dans les arbres  Lyon, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Rgnire : Maisons dans les arbres  Lyon, Vakantiepark Rhone-Alpen
Rgnire : Maisons dans les arbres Lyon
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 587 per week
point carte

Rgnire : Maisons dans les arbres Lyon – in Villette D'anthon (23 km van Chteau de Moidire)

Welkom op Camping Rgnire, uw ideale bestemming voor een onvergetelijke vakantie nabij Lyon! Gelegen in Villette d'Anthon, nodigt onze camping u uit voor een unieke ervaring midden in de natuur.

Ontdek onze bijzondere accommodaties: prachtige, kleurrijke boomhutten , perfect voor een familieavontuur. Met hun speelse structuren, houten loopbruggen en charmante interieurs die doen denken aan bohemian woonwagens, beloven ze een memorabel verblijf. Onze accommodaties zijn uitgerust met functionele keukens voor uw comfort.

Duik in de actie van ons enorme waterpark ! Met meerdere buitenzwembaden, een peuterbad en een veelheid aan gigantische, kleurrijke glijbanen , zijn spanning en urenlang plezier gegarandeerd voor alle leeftijden. Geniet ook van het overdekte zwembad voor minder zonnige dagen.

Camping Rgnire is een waar paradijs voor kinderen ???. Ze zullen zich uitleven op de speeltuinen met een gigantische glijbaan, skelters, de pumptrack, het springkasteel en minigolf. Onze animatoren en mascottes zorgen voor een feestelijke sfeer met shows, schuimparty's en sportieve activiteiten zoals padel, tennis, beachvolleybal en jeu de boules. Fietsen zijn ook beschikbaar om de groene paden te verkennen.

Voor uw maaltijden verwelkomt ons restaurant met zonnig terras ? u voor gezellige momenten.

Profiteer van de bevoorrechte ligging van de camping om de omgeving te verkennen. De prachtige stad Lyon ligt op slechts 34 km afstand, met zijn kades, de Basiliek van Fourvire en Place Bellecour. Ontdek het charmante middeleeuwse dorp Prouges (22 km) of de historische stad Crmieu (16 km). Voor sensatiezoekers ligt attractiepark Walibi Rhne-Alpes op 50 km. Mis de indrukwekkende Grottes de La Balme niet.

Op Camping Rgnire wachten lachen, ontspanning en onvergetelijke herinneringen op het hele gezin! ?
Pluspunten
  • Boomhutten
  • Verwarmd overdekt zwembad
  • Op 24 km van Lyon


  • Vakantiepark Temps Libre, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Temps Libre, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Temps Libre, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Temps Libre, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Vakantiepark Temps Libre, Vakantiepark Rhone-Alpen
8.4
Vakantiepark Temps Libre
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 308 per week
point carte

Temps Libre – in Bouge Chambalud (36 km van Chteau de Moidire)

Ontdek camping Temps Libre, uw ideale bestemming voor een onvergetelijke familievakantie in Bouge Chambalud. Duik in ons enorme waterpark 🏊 met meerdere buitenzwembaden, een overdekt gedeelte en spectaculaire glijbanen 🎢 voor gegarandeerde sensaties. Kinderen zullen dol zijn op onze uitgestrekte speeltuin 🎠 en de dynamische animatie met mascottes en shows. Verblijf in onze comfortabele houten stacaravans 🏕️ met terras, gelegen in een groene omgeving 🌿. Geniet van de multisportterreinen, outdoor fitness en levendige avonden. Verken de omgeving met de Safari de Peaugres 🦁 en de charmante stad Vienne 🏛️. Bij Temps Libre zijn plezier en ontspanning gegarandeerd voor het hele gezin! 🌞
De mening van Jasmijn

Gelegen in het hart van de natuur van Isère, strekt het vakantiepark zich uit over een hellend terrein, wat hem een bijzonder reliëf geeft. Hij beschikt over een groot waterpark dat jong en oud blij maakt met verschillende baden en glijbanen, waaronder de Space Bowl en de Tsunami.

De wijk Raoul, met moderne stacaravans, is de ideale plek om met het gezin te ontspannen, met speelzones voor de kleintjes en rust voor de volwassenen.

Pluspunten
  • Verwarmde buitenzwembaden
  • Verwarmde zwembaden en glijbanen
  • Spacebowl en Tsunami glijbanen


  • Les Portes du Beaujolais, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Les Portes du Beaujolais, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Les Portes du Beaujolais, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Les Portes du Beaujolais, Vakantiepark Rhone-Alpen
  • Les Portes du Beaujolais, Vakantiepark Rhone-Alpen
Les Portes du Beaujolais
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 301 per week
point carte

Les Portes du Beaujolais – in Anse (50 km van Chteau de Moidire)

Bij Les Portes du Beaujolais in Anse beleeft u een onvergetelijke vakantie! 🏕️ Geniet van een enorm waterpark 🏊 met reuzenglijbanen, buiten- en binnenbaden. Kinderen zullen dol zijn op de nieuwe gigantische indoor speeltuin 🎢, de buitenspeeltuin en minigolf. Onze moderne stacaravans met overdekt terras verwelkomen u in een groene omgeving 🌿. Ontspan in de spa of geniet van het restaurant. Animatie voor het hele gezin en sportactiviteiten (voetbal, tennis, aquagym) worden aangeboden. Verken de omgeving: het charmante dorp Oingt, het majestueuze Chteau de Bagnols en de bruisende stad Lyon (38 km) met zijn Basiliek van Fourvire. Huur een fiets voor een ritje langs het meer. Een complete vakantie wacht op u! 🌞
De mening van Jasmijn

Dit vakantiepark is een oase van natuur op een steenworp afstand van de stad. Deze locatie zal liefhebbers van Lyon maar ook van fietstochten (zeer mooi parcours over het water in Trévoux) bekoren. De inrichting en de structuren zijn op menselijke schaal, wat een vleugje gezelligheid toevoegt aan de vakantiegangers. Alles is aanwezig voor een heerlijke vakantie!

Pluspunten
  • Gelegen aan de border van Saone
  • Verwarmd overdekt zwembad
  • Double slide waterglijbanen


Veelgestelde vragen

Wat is er te doen in Château de Moidière?
Château de Moidière biedt rondleidingen door de interieurs, wandelingen door de tuinen, en organiseert vaak tentoonstellingen of thematische evenementen, met name rond boerderijdieren voor kinderen.
Welke andere bezienswaardigheden liggen dichtbij Château de Moidière?
In de omgeving kunt u de stad Villette d'Anthon verkennen, genieten van de oevers van de Rhône voor wandelingen, of andere charmante dorpjes in de Isère ontdekken.
Wat is de beste periode om Château de Moidière te bezoeken en te kamperen?
De lente en zomer zijn ideaal om te genieten van de kasteeltuinen en de buitenactiviteiten op onze Capfun campings, maar de herfst biedt ook prachtige kleuren voor wandelingen.
Waar kan ik verblijven in de buurt van Château de Moidière?
Capfun biedt verschillende kwaliteitsvolle familiecampings in de buurt van Château de Moidière, met comfortabele stacaravans, staanplaatsen en tal van recreatieve faciliteiten.
Welke steden of toeristische trekpleisters kunnen in de buurt van de camping worden bezocht?

Camping Les Portes du Beaujolais is een uitstekende uitvalsbasis om de regio te verkennen. In de buurt kunt u bezoeken:

  • De toeristische spoorlijn van Anse (100m)
  • Het charmante dorp Anse (1km)
  • Het dorp Trvoux (5km)
  • De beroemde wijngaarden van de Beaujolais (5 tot 30km)
  • Het majestueuze Chteau de Bagnols (14km)
  • Het charmante middeleeuwse dorp Oingt (17km), geklasseerd als een van de Mooiste Dorpen van Frankrijk
  • De Mont Brouilly (26km)
  • Het Vogelpark van Villars-les-Dombes (30km)
  • De prachtige stad Lyon (38km), met de Basiliek Notre-Dame de Fourvire en het verlichte reuzenrad
  • Het Touroparc in Romanche-Thorins (38km)
  • Het pittoreske dorp Prouges (40km)
Biedt de camping Wi-Fi toegang?

Ja, Wi-Fi is GRATIS en toegankelijk bij de bar of receptie van de camping, zodat u tijdens uw verblijf verbonden kunt blijven.

Is er een overdekt en verwarmd zwembad op Camping La Rgnire?

Ja, Camping La Rgnire biedt u een overdekt en verwarmd zwembad van 100 m, vergezeld van een peuterbad. Het waterpark is geopend van april tot eind oktober, afhankelijk van de weersomstandigheden.

Ligt de camping dicht bij de zee of een meer?

Camping Le Temps Libre ligt in Isre, aan de rand van de Rhnevallei, tussen het Pilat-massief en de Alpen. De beschrijving vermeldt geen directe nabijheid van de zee of een meer.

Ligt de camping in een rustige en schaduwrijke omgeving?

Ja, volgens de feedback van onze klanten is de camping schaduwrijk, wat een waardevol voordeel is om te genieten van de frisheid en rust, vooral tijdens warme zomerdagen. Een klantbeoordeling van 27/04/2026 bevestigt dit: Camping ombrag .

Kunnen we pittoreske dorpjes in de omgeving bezoeken?

Absoluut! De camping is een ideale toegangspoort om het land van de Gouden Stenen te verkennen. U kunt wandelen door kleine karakteristieke stadjes zoals Ternand, Chtillon d'Azergues of Charnay. Mis het juweel van de regio niet: Oingt, het enige dorp in het departement Rhne dat is geklasseerd als een van de Mooiste Dorpen van Frankrijk, gelegen op slechts 17 km van de camping.

Zijn er kinderclubs voor verschillende leeftijdsgroepen?

Ja, camping Le Temps Libre biedt clubs die zijn aangepast aan verschillende leeftijdsgroepen, zodat elk kind zijn geluk kan vinden:

  • De Clapou club verwelkomt kinderen van 4 tot 6 jaar.
  • De Politicator club is gewijd aan kinderen van 7 tot 10 jaar.
  • Tieners van 11 tot 17 jaar ontmoeten elkaar bij de Nobodys.

Deze clubs zijn in het hoogseizoen 4 dagen per week geopend, van 10.00 tot 12.00 uur en van 15.00 tot 17.00 uur, met minstens 2 bijeenkomsten per week voor tieners.

Zijn er speeltuinen voor kinderen op de camping?

Ja, Camping Le Temps Libre is een paradijs voor kinderen! Het beschikt over een grote speeltuin met diverse en kleurrijke structuren, evenals een gigantische glijbaan (zie foto ID:29728 en ID:29699). Het is een ideale plek voor hen om veilig plezier te hebben.