Breda's Bier Museum
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Breda's Bier Museum

Ontdek de charme van Breda en de omgeving door te verblijven op een Capfun camping in de buurt van Breda's Bier Museum. Dit fascinerende museum dompelt u onder in de geschiedenis en de geheimen van het bierbrouwen, een traditie die diep geworteld is in de Nederlandse cultuur. Het is een uitstekende gelegenheid om op een leuke en interactieve manier te leren, of u nu een bierliefhebber bent of gewoon nieuwsgierig naar een uniek aspect van het lokale erfgoed. Na uw bezoek kunt u door de historische straten van Breda slenteren, het indrukwekkende kasteel bewonderen en genieten van de levendige sfeer op de pleinen.

Kiezen voor een Capfun camping nabij Breda's Bier Museum betekent kiezen voor een vakantie die culturele ontdekking combineert met ontspanning voor het hele gezin. Onze campings zijn ontworpen om maximaal plezier te bieden aan alle leeftijden, met waterparken, kinderclubs en diverse animatie. Na een verrijkende dag de omgeving te hebben verkend, zult u genieten van het comfort van uw stacaravan of de authenticiteit van uw kampeerplaats. Het is de ideale plek om onvergetelijke herinneringen te creëren, waar iedereen zijn geluk vindt tussen activiteiten en rustmomenten.

De regio rond Ulicoten en Breda barst van de activiteiten voor het hele gezin. Naast het museum kunt u de prachtige natuurlijke landschappen verkennen per fiets of te voet, andere historische bezienswaardigheden bezoeken of gewoon ontspannen aan het zwembad van uw camping. De nabijgelegen steden bieden ook mogelijkheden om te winkelen en te dineren. Of u nu op zoek bent naar avontuur, cultuur of pure ontspanning, een verblijf op een Capfun camping in deze dynamische regio van Nederland belooft een geslaagde en ontdekkingsrijke vakantie voor jong en oud. Profiteer van de gezelligheid en de hoogwaardige diensten van onze accommodaties voor een zorgeloze vakantie.




We hebben 4 campings bij Breda's Bier Museum (minder dan 50 km) :

  • de Wondermolen – in Molenschot (8 km van Breda's Bier Museum)
  • Ponderosa – in Ulicoten (15 km van Breda's Bier Museum)
  • Rakelbos – in Westelbeers (34 km van Breda's Bier Museum)
  • De Rotonde – in Enspijk (44 km van Breda's Bier Museum)

4 campings bij Breda's Bier Museum (straal 50 km)

  • Vakantiepark de Wondermolen, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark de Wondermolen, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark de Wondermolen, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark de Wondermolen, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark de Wondermolen, Vakantiepark Brabant
8.9
Vakantiepark de Wondermolen
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf € 361 per week
point carte

de Wondermolen – in Molenschot (8 km van Breda's Bier Museum)

Welkom op camping de Wondermolen in Molenschot! 🏕️ Geniet van een uitzonderlijk waterpark 🏊 met verwarmde binnen- en buitenzwembaden, reuzenglijbanen en waterspellen voor alle leeftijden. Kinderen zullen dol zijn op onze thematische speeltuinen 🎢, inclusief een piratenschip, trampolines, een pumptrack en ruime binnen- en buitenruimtes. Ons restaurant met piratenschipdecor 🍽️ biedt een gezellige sfeer met een Kids Wonderland-ruimte. Diverse animaties 🎉 en sportactiviteiten zoals beachvolleybal en jeu de boules maken uw verblijf compleet. Ontdek de omgeving: attractiepark Efteling, Safaripark Beekse Bergen en de charmante steden Breda en Tilburg zijn binnen handbereik. Verblijf in onze comfortabele houten stacaravans 🌿 voor een onvergetelijke familievakantie.
De mening van Jasmijn

De Wondermolen is een vakantiepark met geweldige zwembaden en glijbanen. Het hele gezin zal zich vermaken in het waterpark. Op het park vind je daarnaast de fantastische en enorm grote binnenspeeltuin Kids Wonderland, waar onze gasten gratis toegang tot hebben! 

Pluspunten
  • Animatie tijdens aangegeven periodes inbegrepen
  • Op 25 min van Sprookjespark de Efteling
  • Dichtbij het Nationaal park De Biesbosch


  • Vakantiepark Ponderosa, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Ponderosa, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Ponderosa, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Ponderosa, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Ponderosa, Vakantiepark Brabant
8.5
Vakantiepark Ponderosa
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf € 342 per week
point carte

Ponderosa – in Ulicoten (15 km van Breda's Bier Museum)

Ontdek camping Ponderosa, een ideale bestemming voor gezinsvakanties in Ulicoten, Nederland. 🏕️ Geniet van een uitzonderlijk waterpark 🏊 met tal van kleurrijke glijbanen 🎢, buitenzwembaden en een verwarmd binnenzwembad voor elk seizoen. Kinderen vermaken zich op de enorme themaspeeltuinen (piraten, boot) 🎠, de pumptrack 🚴‍♂️ of tijdens animaties zoals het schuimfeest 🎉 en poppenkastvoorstellingen. Ontspan in de hangmatten 🌿 of geniet van een maaltijd in het restaurant 🍽️. Multisportterreinen, jeu de boules en tafeltennis zijn beschikbaar voor de actievelingen. Huur een fiets 🚲 om de omgeving te verkennen. Bezoek Tilburg, Breda, de Efteling of Safaripark Beekse Bergen in de buurt. Camping Ponderosa belooft onvergetelijke herinneringen voor het hele gezin. 👨‍👩‍👧‍👦
De mening van Jasmijn

Ponderosa is een gezellige vakantiepark in het bourgondische Brabant met een heerlijke relaxte sfeer. De ideale plek voor een ontspannen familie vakantie waar je heerlijk kan genieten van de omgeving maar ook dicht bij attractieparken zoals de Efteling, Bobbejaanland en de Beeksebergen.

Pluspunten
  • Op 20 min van Breda
  • Waterpark & glijbanen inbegrepen
  • Animatie tijdens aangegeven periodes inbegrepen


  • Vakantiepark Rakelbos, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Rakelbos, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Rakelbos, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Rakelbos, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Rakelbos, Vakantiepark Brabant
8.5
Vakantiepark Rakelbos
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf € 349 per week
point carte

Rakelbos – in Westelbeers (34 km van Breda's Bier Museum)

Camping Rakelbos in Westelbeers, Noord-Brabant, nodigt u uit voor een onvergetelijke vakantie! 🌞 Geniet van een uitgestrekt waterpark met buitenzwembaden, gigantische glijbanen en een verwarmd binnengedeelte voor urenlang plezier, ongeacht het weer. 🏊 Kinderen zullen dol zijn op de thematische speeltuinen, het springkasteel, de pumptrack en de creatieve animatie met onze mascottes. 🎢
Ontdek het zandstrand van de camping voor zandkastelen of een vispartij aan het meer. 🎣 Huur een fiets 🚲 om de omliggende natuur te verkennen.
Bezoek in de omgeving het sprookjesachtige De Efteling, Safaripark Beekse Bergen, of de bruisende steden Tilburg en Eindhoven. 🏙️ Rakelbos staat garant voor onvergetelijke familiemomenten! 🏕️
De mening van Jasmijn

Capfun Rakelbos is een kindvriendelijk vakantiepark die ruim op is gezet. Het bevindt zich in een bosrijke omgeving. Het vakantiepark heeft veel speelgelegenheid voor de kinderen zoals speeltuinen, een waterpark en toffe glijbanen.

Pluspunten
  • Op slechts 20km van Tilburg en Eindhoven
  • Waterpark & glijbanen inbegrepen
  • Animatie tijdens aangegeven periodes inbegrepen


  • Vakantiepark De Rotonde, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Rotonde, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Rotonde, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Rotonde, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Rotonde, Vakantiepark Gelderland
8.6
Vakantiepark De Rotonde
Habana Top TV 4 personen
Vanaf € 319 per week
point carte

De Rotonde – in Enspijk (44 km van Breda's Bier Museum)

Welkom op camping De Rotonde, uw ideale bestemming in Enspijk voor een onvergetelijke vakantie! 🌞 Geniet van een enorm waterpark met binnen- en buitenzwembaden, kleurrijke glijbanen en waterspellen voor alle leeftijden. Sensatiezoekers zullen dol zijn op het opblaasbare waterpark Wibit op het meer en de vele wateractiviteiten: kajakken, paddleboarden, vissen. 🚣‍♀️
Onze comfortabele stacaravans, sommige met uitzicht op het meer, bieden u een natuurlijke en ontspannen omgeving. Kinderen vermaken zich in de thematische speeltuinen (piraten, gigantische schommels) en met onze dynamische animatoren en mascottes. 🎢 Ontdek schuimparty's, sportieve en creatieve activiteiten.
Geniet van heerlijke maaltijden in het restaurant met uitzicht op het meer. 🍽️ Verken de omgeving op de fiets of bezoek het majestueuze kasteel Slot Loevestein en de charmante stad Den Bosch. 🏰 Camping De Rotonde staat garant voor plezier en ontspanning met het hele gezin! 🏕️
De mening van Jasmijn

De Rotonde is een vakantiepark omringd door water, dus aan waterpret geen gebrek met zowel een zwemvijver als een visvijver! En erg leuke en sportieve activiteit in het water! Verder ligt het vakantiepark op een zeer gunstige locatie in de Betuwe, met steden als Den Bosch en Utrecht binnen handbereik.


Pluspunten
  • Vlakbij het pittoreske dorpje Enspijk
  • Zwemmeer
  • Op 1km van de rivier Linge


Veelgestelde vragen

Wat is er te doen in Breda's Bier Museum?
Het museum biedt inzicht in de geschiedenis van bier in Breda, tentoonstellingen over het brouwproces en vaak proeverijen voor volwassenen. Het is een leerzame en vermakelijke ervaring.
Welke andere toeristische attracties zijn er in de buurt van Breda?
Naast het museum kunt u het Kasteel van Breda, de Grote Kerk, het Begijnhof bezoeken en genieten van de vele parken en groene ruimtes in de stad. De regio is ook ideaal om te fietsen.
Wat is de beste periode om de regio Breda te bezoeken?
De lente en de zomer zijn ideaal om te genieten van buitenactiviteiten en levendige terrassen. De herfst biedt ook prachtige kleuren en een rustigere sfeer voor culturele bezoeken.
Waar kunnen gezinnen verblijven in de buurt van Breda's Bier Museum?
Capfun biedt verschillende comfortabele en goed uitgeruste familiecampings in de regio rond Ulicoten, met stacaravans, kampeerplaatsen en tal van activiteiten voor alle leeftijden.
Waarom Capfun kiezen voor onze campingvakantie?

Kiezen voor Capfun betekent kiezen voor het 1e Franse campingmerk, bekend om zijn kwaliteitsvolle infrastructuur en familiebetrokkenheid. Capfun is verkozen tot Merk van het Jaar 2026 door consumenten en heeft de Travel d'OR 2025 ontvangen. Het merk staat ook vier opeenvolgende jaren (2022, 2023, 2024 en 2025) op nummer 1 in de categorie « Campings » van de ranglijst van de Beste Merken van het tijdschrift Capital, wat getuigt van het vertrouwen van vakantiegangers in zijn innovatieve waterparken en animatie voor kinderen.

Wat is de 'Fun dose' bij Capfun?

De Fun dose is het exclusieve animatieprogramma van Capfun. In het hoogseizoen (van maandag 6 juli tot vrijdag 28 augustus 2026) biedt de Fun dose Rood kinderclubs (Clapou 4/6 jaar en Politicator 7/10 jaar), sporttoernooien, gezellige animatie de hele dag door en 5 grote avondshows per week met kwaliteitsvolle voorstellingen.

Is Capfun een erkend merk in de campingsector?

Absoluut. Capfun is niet alleen het 1e Franse campingmerk, maar is ook vier jaar op rij (2022, 2023, 2024 en 2025) uitgeroepen tot nummer 1 in de categorie "Campings" van de Meilleures Enseignes van het tijdschrift Capital. Deze onderscheiding is gebaseerd op een tevredenheidsonderzoek onder duizenden consumenten, wat getuigt van het vertrouwen dat vakantiegangers in Capfun stellen.

Wat maakt Capfun uniek ten opzichte van andere campings?

Capfun onderscheidt zich op verschillende manieren. Wij zijn het 1e merk van Franse campings, bekend om onze gigantische en innovatieve waterparken, evenals onze faciliteiten speciaal voor kinderen, zoals het Carabouille-spel dat uniek is voor onze campings. Ons familiemodel van vakanties, gericht op plezier en gezelligheid, heeft ons regelmatig prijzen opgeleverd voor de tevredenheid van onze klanten, met name van Capital en de Travel d'Or.

Wat is het concept achter de Carabouille mascottes?

Carabouille is de iconische mascotte van Capfun, ontworpen om de vakantie van kinderen op te vrolijken. Ze is aanwezig bij de animaties en geeft haar naam aan de Bizouquet stacaravans, waardoor een speelse en leuke wereld voor de kleintjes ontstaat.

Wat onderscheidt Capfun van andere campingketens?

Capfun onderscheidt zich door zijn unieke model: de aankoop van tientallen campings in Frankrijk en Europa (meer dan 220), de installatie van stacaravans, speeltoestellen en gigantische waterparken, en een marketing die sterk gericht is op kinderen. Deze strategie heeft de familie Houé, eigenaar van het merk, in staat gesteld om de grootste groep in de sector in Frankrijk op te bouwen, zoals Le Monde heeft benadrukt.

Is Capfun een populair campingmerk in Frankrijk?

Ja, Capfun is niet alleen het nummer 1 campingmerk in Frankrijk, maar is ook vier opeenvolgende jaren (2022, 2023, 2024, 2025) door het tijdschrift Capital verkozen tot het favoriete merk van de Fransen in de categorie campings, met een score van 8,19.

Wat is het ontwikkelingsmodel van Capfun?

Het ontwikkelingsmodel van Capfun, zoals beschreven door Le Monde, bestaat uit het aankopen van terreinen, het installeren van stacaravans, speeltoestellen en gigantische waterparken, en dit alles te omhullen met marketing gericht op kinderen. De familie Houé, eigenaar van het merk, heeft zo de grootste groep in de sector in Frankrijk opgebouwd, met meer dan 220 campings in heel Europa.