Refuge de Grasla
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Refuge de Grasla

Ontdek Refuge de Grasla, een historische plek genesteld in het hart van het Grasla-bos, op slechts enkele kilometers van Les Epesses. Deze uitzonderlijke site dompelt u onder in het tumultueuze verleden van de Vendée, door een vluchtelingenkamp uit de Vendée-oorlogen te reconstrueren. Het is een authentieke en ontroerende onderdompeling in het dagelijks leven van de bewoners die hun huizen moesten ontvluchten. U verkent er getrouw nagebouwde hutten, historische werkplaatsen en tentoonstellingen die getuigen van de veerkracht en vindingrijkheid van onze voorouders. Een bezoek aan Refuge de Grasla is een verrijkende ervaring voor het hele gezin en biedt een uniek perspectief op een belangrijk hoofdstuk in de Franse geschiedenis.

Kiezen voor een Capfun camping nabij Refuge de Grasla betekent uzelf trakteren op een vakantie waar geschiedenis en amusement samenkomen. Na een dag vol culturele ontdekkingen keert u terug naar het comfort en de levendigheid van onze campings. Onze faciliteiten zijn ontworpen voor het geluk van iedereen, met spectaculaire waterparken, sensationele glijbanen en verwarmde zwembaden voor urenlang zwemplezier. Kinderen zullen dol zijn op onze animatieclubs en speeltuinen, terwijl ouders kunnen ontspannen en genieten van levendige avonden. Het is de ideale plek om dierbare familieherinneringen te creëren, waarbij ontspanning en verkenning van de schatten van de Vendée hand in hand gaan.

De regio rond Les Epesses en Refuge de Grasla barst van de activiteiten om uw verblijf te veraangenamen. Natuurlijk is het beroemde Puy du Fou binnen handbereik, wat grootse spektakels en een onvergetelijke historische onderdompeling belooft. Maar de Vendée biedt veel meer: fietstochten langs de Sèvre Nantaise, wandelingen in het Grasla-bos, of de ontdekking van charmante Vendée-dorpen. Natuurliefhebbers zullen de groene landschappen en de rust van de omgeving waarderen. Of u nu op zoek bent naar avontuur, cultuur of gewoon rust, een Capfun camping is het perfecte startpunt om alle facetten van deze prachtige regio te verkennen.




We hebben 7 campings bij Refuge de Grasla (minder dan 50 km) :

  • Breteche – in Les Epesses (27 km van Refuge de Grasla)
  • Forges – in Avrille (40 km van Refuge de Grasla)
  • Lac de Ribou – in Cholet (40 km van Refuge de Grasla)
  • Zagarella – in Longeville Sur Mer (47 km van Refuge de Grasla)
  • Curty's – in Jard Sur Mer (49 km van Refuge de Grasla)
  • Prises – in La Tranche Sur Mer (50 km van Refuge de Grasla)
  • Blancs Chnes – in La Tranche Sur Mer (50 km van Refuge de Grasla)

7 campings bij Refuge de Grasla (straal 50 km)

  • Vakantiepark Breteche, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Breteche, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Breteche, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Breteche, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Breteche, Vakantiepark Loirestreek
Vakantiepark Breteche
Habana Top TV 4 personen
Vanaf 402 per week
point carte

Breteche – in Les Epesses (27 km van Refuge de Grasla)

Ontdek camping Breteche, uw ideale bestemming voor een onvergetelijke vakantie in de Vende! 🌿 Op slechts 5 km van Puy du Fou 🎢, dompelt onze camping u onder in de natuur met zijn rustige meer, perfect om te vissen of joggen. Geniet van een groot buitenzwembad 🏊 met zwembanen en een peuterbad voor het hele gezin. Kinderen vermaken zich op onze themaspeeltuinen en springkastelen, terwijl volwassenen het multisportterrein en jeu de boules waarderen. ⚽️🎾 Kies uit onze comfortabele stacaravans, traditionele gtes of safaritenten. Animatie en mascottes zorgen voor vrolijke momenten. 🥳 Camping Breteche staat garant voor memorabele herinneringen nabij Les Epesses.
De mening van Jasmijn

Vanaf het park kan het verrassende coulisselandschap van de Vendée worden ontdekt. Het vakantiepark is erg rustig en bosrijk. Hij is geliefd bij vissers en mensen die dol zijn op historie. Puy du Fou ligt op slechts 5 minuten afstand!

Pluspunten
  • Op slechts 5 km van Puy du Fou
  • Aan de rand van een meer
  • Springkastelen
Tripadvisor Travellers' Choice 2026Tripadvisor Travellers' Choice 2026


  • Vakantiepark Forges, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Forges, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Forges, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Forges, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Forges, Vakantiepark Loirestreek
9.4
Vakantiepark Forges
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 297 per week
point carte

Forges – in Avrille (40 km van Refuge de Grasla)

Welkom op camping Forges in Avrille (85)! 🏕️ Geniet van een enorm waterpark 🏊 met buitenzwembaden, reuzenglijbanen en een verwarmd binnenzwembad voor alle leeftijden. Kinderen zullen dol zijn op de vele speeltuinen 🎢, opblaasbare structuren en de kinderclub met mascottes. Verblijf in onze comfortabele stacaravans met terras 🏡, sommige met uitzicht op het meer om te vissen 🎣. Feestelijke animaties, multisportvelden en fietstochten wachten op u. Verken het prachtige Plage des Conches, de Marais Poitevin of Puy du Fou. Een onvergetelijke vakantie in de Vende! 🌞
De mening van Jasmijn

Vakantiepark Domaine des Forges is één van de mooiste parken in de Vendée. De comfortabele stacaravans staan op ruime plaatsen. Er is een enorme Spacebowl-glijbaan naast de zwembaden. Op dit park ben je verzekerd van een fijne vakantie!

Pluspunten
  • Visvijver (vergunning verplicht)
  • Aankomst mogelijk op vrijdag
  • Verwarmd watercentrum
Tripadvisor Travellers' Choice 2026Tripadvisor Travellers' Choice 2026


  • Vakantiepark Lac de Ribou, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Lac de Ribou, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Lac de Ribou, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Lac de Ribou, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Lac de Ribou, Vakantiepark Loirestreek
8.5
Vakantiepark Lac de Ribou
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 259 per week
point carte

Lac de Ribou – in Cholet (40 km van Refuge de Grasla)

Ontdek camping Lac de Ribou in Cholet (49), een ideale plek voor een familievakantie 🏕️. Geniet van een enorm waterpark 🏊 met talrijke glijbanen 🎢 en zwembaden, zowel binnen als buiten, voor urenlang plezier. Kinderen zullen dol zijn op de thematische speeltuinen (kasteel, boot, vliegtuig) en de pumptrackbaan 🚲. Onze comfortabele stacaravans 🌿 bieden terrassen met uitzicht op het meer of de natuur. De camping biedt diverse animaties 🎭 voor alle leeftijden: mascottes, shows, schuimparty's, yoga en sportactiviteiten (jeu de boules, multisport). Ontspan in de gezellige bar 🍹. Verken de omgeving met het beroemde Puy du Fou op 25 km en het majestueuze Chteau d'Angers. De perfecte setting voor onvergetelijke herinneringen!
De mening van Jasmijn

Dit vakantiepark ligt op slechts 30 minuten van het bekende themapark Puy du Fou. Het park ligt midden op het groen en heeft een mooi uitzicht op het meer. Geniet van een vakantie op het platteland met animatie van hoge kwaliteit en een groot waterpark.

Pluspunten
  • Aan een meer
  • Op 25km van de Puy du Fou
  • Op 60km van Saumur


  • Vakantiepark Zagarella, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Zagarella, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Zagarella, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Zagarella, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Zagarella, Vakantiepark Loirestreek
8.8
Vakantiepark Zagarella
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 357 per week
point carte

Zagarella – in Longeville Sur Mer (47 km van Refuge de Grasla)

Welkom op camping Zagarella in Longeville-sur-Mer! 🌞 Ideaal voor gezinsvakanties, onze camping nodigt u uit om te genieten van een uitgestrekt waterpark 🏊 met meerdere zwembaden, reuzenglijbanen voor alle leeftijden en nieuwe waterattracties. Ontdek ook een overdekte ruimte voor plezier, ongeacht het weer. Kinderen zullen dol zijn op de ongelooflijke piratenspeeltuin 🎢 en de Mini Club met zijn mascottes.
Geniet van boeiende animatie, schuimparty's en sportactiviteiten (multisport, petanque, beachvolley). Onze comfortabele stacaravans, sommige met privjacuzzi 🌿, bieden een ideale setting. Het strand is direct toegankelijk voor surfen! Verken de omgeving per fiets 🚴‍♀️ of bezoek het prachtige Plage des Conches, Jard-sur-Mer, de Marais Poitevin of La Tranche-sur-Mer. Een onvergetelijke vakantie wacht op u! 🏕️
De mening van Jasmijn

Let op: er zijn twee parken met de naam Le Zagarella in de Vendée. Het vakantiepark van Capfun ligt in Longeville-sur-Mer!


Le Zagarella is een prachtig vakantiepark in het hart van een dennenbos. Je vindt er een zwemparadijs, een overdekt peuterbad en een bar-restaurantruimte !


Mijn favoriete stacaravans: de Habana Top Presta VIP... Ze kijken uit op een mooi veld met spelletjes voor de kinderen! Gewoon perfect! 

Pluspunten
  • Op 1300m van het strand
  • Kleine bioscoopzaal
  • Spacebowl en Triple Slide glijbanen


  • Vakantiepark Curty's, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Curty's, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Curty's, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Curty's, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Curty's, Vakantiepark Loirestreek
8.9
Vakantiepark Curty's
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 324 per week
point carte

Curty's – in Jard Sur Mer (49 km van Refuge de Grasla)

Ontdek camping Curty's in Jard-sur-Mer (85), de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie in de Vende! 🏕️ Geniet van een enorm waterpark met meerdere zwembaden en sensationele glijbanen, waaronder de nieuwe Tsunami 🎢. Kinderen zullen dol zijn op de gigantische speeltuin en de activiteiten met onze mascottes. Ons animatieteam biedt boeiende shows, kleurenraces en memorabele feesten voor het hele gezin 🥳. Ontspan in het verwarmde binnenzwembad of op het terras van het restaurant met uitzicht op het water 🍹. Verken de omgeving met fietsverhuur en ontdek de prachtige stranden van Jard-sur-Mer, Plage du Veillon, of Les Sables d'Olonne 🏖️. Camping Curty's staat garant voor vrolijke en sportieve momenten (basketbal, jeu de boules) voor iedereen! 🌞
De mening van Jasmijn

Ideaal gelegen in het hart van de stad. Deze plek is perfect voor een gezinsvakantie! De kinderen zullen dol zijn op de Carabouille-speelruimte en het waterpark is een waar plezier voor iedereen. Mijn tip: Vraag naar de PATIO-zone aan het einde van het park – zo mooi!

Pluspunten
  • Op 1,5 km van de zandstranden
  • Op 800 m van Jard sur Mer
  • Verwarmde binnen- en buitenzwembaden


  • Vakantiepark Blancs Chnes, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Blancs Chnes, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Blancs Chnes, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Blancs Chnes, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Blancs Chnes, Vakantiepark Loirestreek
9.2
Vakantiepark Blancs Chnes
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 272 per week
point carte

Blancs Chnes – in La Tranche Sur Mer (50 km van Refuge de Grasla)

Ontdek camping Blancs Chnes in La Tranche-sur-Mer (85), ideaal voor familievakanties. Geniet van een uitgestrekt waterpark 🏊 met buitenzwembaden, glijbanen 🎢 en een verwarmd binnenzwembad. Kinderen zullen dol zijn op de vele speeltuinen (binnen en buiten, inclusief een piratenthema), de pumptrack 🚴 en de opblaasbare structuren. Ontspan in de spa met sauna 🧘 of neem deel aan de gevarieerde animatie 🎭, van shows tot schuimparty's. Op slechts 1,8 km afstand wacht het strand van La Tranche-sur-Mer 🏖️ op u voor zwemmen en watersporten zoals strandzeilen of surfen. Verken de omgeving: het charmante stadje La Tranche-sur-Mer, Pointe d'Arcay 🌳 of de Marais Poitevin. Een onvergetelijk verblijf wacht op u in de Vende!
De mening van Jasmijn

Vakantiepark Les Blancs Chênes is een ideale plek om je vakantie door te brengen in de Vendée. De gevarieerde animatie en de gezellige sfeer maken van het vakantiepark een zeer aangename plek om te verblijven. De prachtige ligging van het park, met uitzicht over het Ile de Ré, en de nabijheid van het strand van La Tranche sur Mer zijn grote troeven voor liefhebbers van zee en natuur.

Pluspunten
  • Op slechts 2 km van de stranden
  • Verwarmd buitenzwembad in de zomer
  • Verwarmd binnenzwembad


  • Vakantiepark Prises, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Prises, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Prises, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Prises, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Prises, Vakantiepark Loirestreek
Vakantiepark Prises
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 618.4 per week
point carte

Prises – in La Tranche Sur Mer (50 km van Refuge de Grasla)

Ontdek camping Prises in La Tranche-sur-Mer (85), uw ideale bestemming voor een onvergetelijke vakantie in de Vende. Geniet van directe toegang tot het prachtige zandstrand 🏖️ en de Atlantische Oceaan. Het grote waterpark 🏊‍♀️ wacht op u met zijn vele gigantische glijbanen 🎢, buitenzwembad en verwarmd binnenzwembad, wat urenlang plezier voor het hele gezin garandeert. Verblijf in onze comfortabele stacaravans 🏕️ met terras, gelegen in een groene natuurlijke omgeving.
Er is volop animatie: boeiende shows, schuimparty's, Capfun mascottes, outdoor fitness en kinderclubs. Veel plezier op de jeu de boules 🎯 en basketbalvelden 🏀, of verken de omgeving per fiets 🚴‍♀️. Kinderen zullen dol zijn op de speeltuinen en opblaasbare speeltoestellen. Mis niet een bezoek aan het charmante stadje La Tranche-sur-Mer, de levendige pleinen en zonsondergangen. Een dynamische en ontspannende vakantie wacht op u! 🌞
De mening van Jasmijn

Een van de mooiste parken in La Tranche sur Mer. Les Prises is een vakantiepark op mensenmaat, op een fantastische locatie. Sommige plaatsen hebben een adembenemend uitzicht op de oceaan. Er is een binnen- en buitenzwembad en glijbanen voor de kleintjes! Op het park kun je fietsen huren. In juli en augustus brengt een gratis pendelbus je elke dag naar het strand en het centrum!

Pluspunten
  • Op slechts 1.8km van het strand
  • Tegenover het Eiland van R
  • Tussen Sables d'Olonne en La Rochelle
Recommand par Les Plus Beaux CampingsRecommand par Les Plus Beaux Campings


Veelgestelde vragen

Wat is er te doen bij Refuge de Grasla?
Bij Refuge de Grasla kunt u een gereconstrueerd vluchtelingenkamp uit de Vendée-oorlogen bezoeken, traditionele hutten, ambachtelijke werkplaatsen en historische tentoonstellingen ontdekken voor een complete onderdompeling.
Welke bezienswaardigheden of stranden liggen in de buurt van Refuge de Grasla?
Het beroemde Puy du Fou ligt vlakbij. Hoewel de Refuge landinwaarts ligt, zijn de stranden van de Vendée-kust met de auto bereikbaar voor een dagtocht, wat een aangenaam contrast biedt met de lokale geschiedenis.
Wat is de beste periode om Refuge de Grasla te bezoeken en te kamperen?
De lente en de zomer zijn ideaal om Refuge de Grasla te bezoeken en volop te genieten van de campingactiviteiten. Het klimaat is aangenaam en er zijn veel animaties op de Capfun campings.
Waar kan ik verblijven om Refuge de Grasla te bezoeken?
Om Refuge de Grasla te bezoeken, zijn de Capfun campings rond Les Epesses of in de omgeving van de Vendée perfect. Ze bieden comfortabele accommodatie en tal van activiteiten voor het hele gezin na uw culturele bezoeken.
Welke activiteiten zijn er specifiek voor peuters?

Peuters hebben tal van opties om zich te vermaken: de peuterbaden (waaronder een speels en een met glijbaan), de houten en zand speeltuin, de springkastelen, en in het laagseizoen, de bijeenkomsten van de Petits Loups (Mini Show, Ontbijt, Mini Disco).

Is de camping toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit?

Ja, de camping is toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit. Het biedt speciaal ontworpen en gelabelde stacaravans "Toegankelijkheid voor gehandicapten", met terrassen die geschikt zijn voor rolstoelen.

Zijn dieren toegestaan op de camping?

Ja, dieren zijn toegestaan op de camping, maar onder bepaalde voorwaarden. Wij nodigen u uit om de gedetailleerde fiche van de camping te raadplegen of contact op te nemen met de receptie voor de precieze voorwaarden.

Hoe kies ik de juiste accommodatie voor mijn gezin?

Om de ideale accommodatie te kiezen, kunt u filteren op de maximale capaciteit (aantal personen), het gewenste aantal slaapkamers en de opties die u interesseren, zoals een vaatwasser of omkeerbare airconditioning.

Wat is de geschakelde stacaravan?

De geschakelde stacaravan is een compacte en functionele accommodatie. Het biedt een maximale capaciteit van 3 personen, beschikt over 2 slaapkamers en heeft een oppervlakte van 19 m. Het is uitgerust met een televisie, een badkamer, een tuinset en een overdekt terras.

Is de camping VACAF-erkend?

Nee, deze camping is niet VACAF-erkend.

Zijn er accommodaties met uitzicht op de vijver?

Ja, u kunt kiezen voor de Habana Top Presta Bord d'tang 4 personen die een aangenaam uitzicht op de vijver bieden, zoals aanbevolen in de recensie van Emilie.

Zijn er wasserette services op de camping?

De campingfiche vermeldt geen expliciete wasserette. Om te weten of deze service beschikbaar is, nodigen wij u uit om rechtstreeks contact op te nemen met de camping.