Klimpark Joytime
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Klimpark Joytime

Ontdek de spanning en het avontuur in Klimpark Joytime, een klim- en recreatiepark gelegen nabij Klijndijk, in het hart van de prachtige provincie Drenthe in Nederland. Dit park biedt een unieke ervaring voor het hele gezin, met diverse boomklimparcoursen die geschikt zijn voor alle leeftijden en niveaus, van de jongste avonturiers tot ervaren klimmers. Naast de hoogteparcoursen biedt Klimpark Joytime vaak ook andere activiteiten aan, zoals boogschieten, kanoën of buitenspellen, wat garant staat voor een dag vol plezier en uitdagingen. Het is de ideale plek om onvergetelijke herinneringen te creëren in de natuur, je behendigheid te testen en te genieten van de frisse lucht.

Kiezen voor een Capfun camping in de buurt van Klimpark Joytime betekent een vakantie waar avontuur en ontspanning samenkomen. Na een emotionele dag vol klimmen en ontdekken, wat is er dan fijner dan terugkeren naar het comfort van uw stacaravan of de gezellige sfeer van uw kampeerplaats? Onze campings bieden een veelvoud aan faciliteiten en voorzieningen die speciaal voor gezinnen zijn ontworpen: waterparken met glijbanen, kinderclubs, animatie en thema-avonden. Zo kunt u sportieve dagen in het park afwisselen met luie momenten aan het zwembad of culturele ontdekkingen in de regio. Het is de perfecte oplossing voor een stressvrije vakantie, waar iedereen zijn geluk vindt.

De regio rond Klijndijk en Klimpark Joytime barst van de activiteiten en bezienswaardigheden om te verkennen. Drenthe staat bekend om zijn adembenemende natuurlandschappen, groene bossen en uitgestrekte heidevelden, ideaal voor wandelen en fietsen. Mis de beroemde hunebedden niet, deze mysterieuze megalithische graven getuigen van een fascinerende oude geschiedenis. Het Nationaal Park Drentsche Aa, met zijn kronkelende rivieren en pittoreske dorpjes, is een waar juweel voor natuurliefhebbers. Voor gezinnen zijn attractieparken zoals Wildlands Adventure Zoo Emmen of interactieve musea ook gemakkelijk bereikbaar, wat uw verblijf op een Capfun camping perfect aanvult.




We hebben 6 campings bij Klimpark Joytime (minder dan 50 km) :

6 campings bij Klimpark Joytime (straal 50 km)

  • Vakantiepark De Fruithof, Vakantiepark Drenthe
  • Vakantiepark De Fruithof, Vakantiepark Drenthe
  • Vakantiepark De Fruithof, Vakantiepark Drenthe
  • Vakantiepark De Fruithof, Vakantiepark Drenthe
  • Vakantiepark De Fruithof, Vakantiepark Drenthe
8.8
Vakantiepark De Fruithof
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 367 per week
point carte

De Fruithof – in Klijndijk (16 km van Klimpark Joytime)

Welkom op camping De Fruithof in Klijndijk! 🏕️ Geniet van een uitzonderlijk waterpark met buitenzwembaden, gigantische glijbanen en een overdekt zwembad voor het hele gezin. 🏊 Ook een grote natuurlijke zwemvijver met zandstrand wacht op u. Kinderen vermaken zich op de vele speeltuinen, zowel binnen als buiten (houten kasteel, pumptrack, springkussen, tokkelbaan). 🎢 Leuke wateractiviteiten en gevarieerde animatie (schuimparty, shows) garanderen onvergetelijke momenten. Ontdek onze moderne stacaravans 🏡 en groene staanplaatsen. Verken de omgeving: de charmante stad Assen, WILDLANDS Adventure Zoo Emmen en de mysterieuze hunebedden in Drenthe. Een actieve en ontspannende vakantie wacht op u! 🌿
De mening van Jasmijn

Vakantiepark De Fruithof is een mooie, ruim opgezet vakantiepark. Parkmanager Roeël doet er samen met zijn team alles aan om gasten een onvergetelijke familievakantie te laten beleven. Het grote, overdekte zwembad en peuterbad worden bij mooi weer omgetoverd tot een heus openluchtwaterpark! Er zijn meerdere gave glijbanen op dit vakantiepark, waaronder de Spacebowl en double slides. Ook de recreatieplas en het heerlijke zandstrand zorgen voor veel zwem- en speelplezier! 

Pluspunten
  • Recreatieplas met zandstrand en trekpont
  • Waterpark en glijbanen inbegrepen
  • Nabij Wildlands <10 km


  • Vakantiepark De Waldsang, Vakantiepark Friesland
  • Vakantiepark De Waldsang, Vakantiepark Friesland
  • Vakantiepark De Waldsang, Vakantiepark Friesland
  • Vakantiepark De Waldsang, Vakantiepark Friesland
  • Vakantiepark De Waldsang, Vakantiepark Friesland
8.5
Vakantiepark De Waldsang
Habana Top TV 4 personen
Vanaf 293 per week
point carte

De Waldsang – in Bakkeveen (35 km van Klimpark Joytime)

Ontdek camping De Waldsang in Bakkeveen, een oase van rust voor familievakanties. Geniet van een prachtig waterpark 🏊 met overdekt zwembad en waterspellen voor kinderen, evenals een groot buitenzwembad. Jonge vakantiegangers zullen dol zijn op de vele binnen- en buitenspeeltuinen 🎢, het multisportterrein en de activiteiten van de Kids Klup 🥳.
Verblijf in onze moderne stacaravans 🏕️, sommige ideaal gelegen aan het water met terras. Verken de omringende natuur met watersportactiviteiten 🛶 (kanon, kajakken, paddleboarden) op het boomrijke kanaal. De camping biedt ook een kinderboerderij 🐐, een hondenruimte 🐾, een bar-restaurant 🍽️ en een bibliotheek 📚. De Waldsang is de perfecte plek voor een actieve en ontspannende vakantie midden in de natuur 🌿.
De mening van Jasmijn

Te midden van de Friese Wouden vind je vakantiepark De Waldsang. Hier kun je met het hele gezin tot rust komen en superveel plezier beleven. Huur een kano of een sup en ga varen door de prachtige natuur. En regent het? Dan is er ook nog eens een binnenspeeltuin op het park! Extra aandacht voor je trouwe viervoeter met de speciaal ingerichte hondenspeeltuin van dit vakantiepark! 

Pluspunten
  • In de Friese Wouden
  • Indoor speeltuin inbegrepen
  • Multisportterrein


  • Vakantiepark Capfun het Stoetenslagh, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Capfun het Stoetenslagh, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Capfun het Stoetenslagh, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Capfun het Stoetenslagh, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Capfun het Stoetenslagh, Vakantiepark Overijssel
8.8
Vakantiepark Capfun het Stoetenslagh
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 401 per week
point carte

Vakantiepark Capfun het Stoetenslagh – in Rheezerveen (40 km van Klimpark Joytime)

Ontdek Vakantiepark Capfun het Stoetenslagh in Rheezerveen, de ideale bestemming voor een gezinsvakantie! 🏕️ Geniet van een enorm waterpark 🏊‍♀️ met zwembaden, spannende glijbanen 🎢 en een groot meer met zandstrand 🏖️ voor diverse wateractiviteiten (waterfietsen, kajakken, suppen). Kinderen zullen dol zijn op de vele binnen- en buitenspeeltuinen, de pumptrack 🚲, de aquatische tokkelbaan en de bowlingbaan. Verblijf in onze moderne stacaravans aan het meer 🏡. Boeiende animatie 🎭 en een gezellig restaurant 🍽️ maken het aanbod compleet. Verken de charmante steden Zwolle en Emmen (WILDLANDS Adventure Zoo 🦒) in de buurt.
De mening van Jasmijn

Stoetenslagh is een mooi opgezet park dat heel veel waterpret biedt. Het thema strandvakantie zie je overal op het park terugkomen. Bij het indoor strand Happy Fun Beach vind je gezellige horeca, beachvolleybalvelden, een luchtkussen en een groot podium voor diverse animatie! 

Pluspunten
  • 10 min van Hardenberg
  • 15 min van Ommen
  • Overdekt strand


  • Vakantiepark De Belten, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Belten, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Belten, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Belten, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Belten, Vakantiepark Overijssel
8.8
Vakantiepark De Belten
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 340 per week
point carte

De Belten – in Rheeze (44 km van Klimpark Joytime)

Ontdek camping De Belten in Rheeze, een paradijs voor familievakanties! 🌞 Geniet van een enorm waterpark 🏊 met meerdere zwembaden, diverse glijbanen (waaronder een grote bowl) en waterspellen voor urenlang plezier. Het meer en het fijne zandstrand 🌿 nodigen uit tot zwemmen en watersportactiviteiten. Verblijf in onze moderne stacaravans 🏕️ met terras of op groene staanplaatsen. Kinderen zullen dol zijn op de vele binnen- en buitenspeeltuinen 🎢, skelters en de tokkelbaan. Geniet van feestelijke animatie 🥳, shows en thema-avonden. Ter plaatse restaurant (pizzeria, brasserie) 🍕 en fietsverhuur 🚲 om de omgeving te verkennen. Een klantbeoordeling van 9.3/10 garandeert een onvergetelijk verblijf!
De mening van Jasmijn

Vakantiepark de Belten ligt in dezelfde gemeente als Capfun Stoetenslagh en de Sprookjescamping. Waarom ik voor Vakantiepark de Belten kies in vergelijking met deze twee andere parken? De focus op dit park ligt op de natuur door houten speeltuinen, ruime, groene (kampeer)plaatsen en een grote natuurlijke zwemvijver. Ook zijn huisdieren hier welkom én het is ideaal voor rolstoelgebruikers door de aanwezigheid van ruime en goede wegen en paden. Rondom het park zijn bossen, prachtige heides en uitgestrekte weilanden waar je zelfs Schotse Hooglanders kunt vinden!

Pluspunten
  • Speelstrand en waterspeeleiland inbegrepen
  • Wandel- en fietsroutes
  • Op 5 minuten van Hardenberg


  • Vakantiepark De Sprookjescamping, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Sprookjescamping, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Sprookjescamping, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Sprookjescamping, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Sprookjescamping, Vakantiepark Overijssel
9
Vakantiepark De Sprookjescamping
Habana Top TV 4 personen
Vanaf 357 per week
point carte

De Sprookjescamping – in Rheeze (44 km van Klimpark Joytime)

Ontdek De Sprookjescamping in Rheeze, een paradijs voor uw gezinsvakantie! 🏕️ Geniet van een ongelooflijk waterpark 🏊 met binnen- en buitenzwembaden, reuzenglijbanen 🎢 en kleurrijke waterspellen voor urenlang plezier, ongeacht het weer. Kinderen zullen dol zijn op de thematische speeltuinen, zoals het enorme houten piratenschip 🏰, het speelkasteel op zand en de veilige binnenspeeltuinen. Dynamische animatie met mascottes en shows 🎭 garandeert onvergetelijke avonden. Verblijf in onze moderne en comfortabele stacaravans 🏡 of op ruime groene staanplaatsen. Verken de omgeving per fiets 🚲 en ontdek het rustige recreatiemeer de Oldemeijer 🌳. De Sprookjescamping, de ideale plek voor onvergetelijke herinneringen! ✨
De mening van Jasmijn

De Sprookjescamping is een prachtig vakantiepark dichtbij Hardenberg. Alles is gericht op het plezier van de kleintjes. Er is zelfs een theater waar iedere dag voorstellingen worden gespeeld. Het vakantiepark beschikt over super mooie, recente accommodaties.

Pluspunten
  • Indoor speeltuin en Waterpark inbegrepen
  • Theatershows met sprookjesfiguren


  • Vakantiepark De Eikenhof, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Eikenhof, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Eikenhof, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Eikenhof, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark De Eikenhof, Vakantiepark Overijssel
8.7
Vakantiepark De Eikenhof
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 309 per week
point carte

De Eikenhof – in Paasloo/oldemarkt (49 km van Klimpark Joytime)

Ontdek camping De Eikenhof in Paasloo/Oldemarkt, een oase van rust voor een onvergetelijke vakantie. 🏊 Geniet van een uitzonderlijk waterpark met binnen- en buitenbaden, spannende glijbanen en een speels kinderbad. Kinderen zullen dol zijn op de 🎢 vele speeltuinen (binnen, buiten, opblaasbaar, hindernisbaan) en de vrolijke animatie met mascottes en schuimfeesten. Verblijf in onze 🏕️ moderne en comfortabele stacaravans aan een rustig meer, ideaal om te vissen. Verken de omgeving per fiets of bezoek het charmante dorp Giethoorn, het Veneti van het Noorden. Een restaurant, snackbar en moderne sanitaire voorzieningen maken het aanbod compleet voor een geslaagde familievakantie. 🌿
De mening van Jasmijn

Vakantiepark de Eikenhof is een park gelegen in de prachtige natuur van Overijssel, voorzien van vermaak voor jong en oud! Dit zie je terugkomen op zowel het park als de omgeving. Stil zitten is hier niet nodig, klimmen in het Klimbos, vissen of prachtige wandelroutes zijn slechts een paar van de activiteiten die je hier of in de nabijgelegen omgeving kunt doen!

Pluspunten
  • 15 min van Giethoorn
  • Bij Nationaal Park de Weerribben
  • Carabouillespeeltuin


Veelgestelde vragen

Welke activiteiten zijn er te doen in Klimpark Joytime?
Klimpark Joytime biedt boomklimparcoursen van verschillende niveaus, geschikt voor kinderen en volwassenen, evenals andere buitenactiviteiten zoals boogschieten of kanoën, afhankelijk van het seizoen.
Welke toeristische bezienswaardigheden zijn er in de buurt van Klimpark Joytime?
In de buurt kunt u de hunebedden verkennen, Wildlands Adventure Zoo Emmen bezoeken, of genieten van de natuur in het Nationaal Park Drentsche Aa, ideaal om te wandelen en te fietsen.
Wat is de beste periode om Klimpark Joytime en Drenthe te bezoeken?
De beste periode is over het algemeen van het voorjaar tot de herfst, wanneer het weer aangenaam is voor buitenactiviteiten en het park volledig geopend is.
Waar kan ik kamperen in de buurt van Klimpark Joytime?
Capfun biedt verschillende familiecampings in de regio Drenthe, met comfortabele stacaravans en staanplaatsen voor tenten of caravans, en tal van recreatieve faciliteiten.
Waarom kiezen voor een Capfun camping voor mijn gezinsvakantie?

Kiezen voor een Capfun camping is de garantie voor een geslaagde gezinsvakantie. Het merk staat bekend om zijn gigantische waterparken, zijn gevarieerde animatie voor alle leeftijden (kinderclubs, shows, sportactiviteiten) en zijn comfortabele accommodaties. Bovendien is Capfun verkozen tot favoriete merk van de Fransen in de categorie campings, een garantie voor vertrouwen en klanttevredenheid.

Zijn de stacaravans van Camping De Belten comfortabel en goed uitgerust?

Ja, de stacaravans worden beschreven als groot en comfortabel met zeer grote terrassen. Afhankelijk van het model kunnen ze het volgende omvatten:

  • Omkeerbare airconditioning
  • Televisie
  • Vaatwasser
  • Volledig uitgeruste keuken (waterkoker, koffiezetapparaat, magnetron, kookplaten, koelkast met vriezer, servies)
  • Tuinmeubilair en overdekt terras
  • Dekbedden en kussens
Is de stacaravan Habana Top TV voor 4 personen voorzien van airconditioning en een vaatwasser?

Ja, de stacaravan Habana Top TV voor 4 personen is uitgerust met omkeerbare airconditioning, een televisie en een vaatwasser. Het beschikt over 2 slaapkamers, 1 badkamer, een oppervlakte van 24 m en een overdekt terras met tuinmeubilair.

Hoe zijn de klantbeoordelingen voor Camping De Fruithof?

Camping De Fruithof geniet een uitstekende reputatie bij zijn klanten, met een gemiddelde score van 9.3/10 op basis van 24 beoordelingen. Een veelzeggend cijfer: 96% van onze klanten van deze camping wil opnieuw met Capfun op vakantie, wat getuigt van een zeer grote algemene tevredenheid.

Is Capfun een belangrijke groep in de campingsector?

Absoluut. Volgens Le Monde heeft de familie Hou, eigenaar van het merk, de grootste groep in de sector in Frankrijk opgebouwd. Capfun bezit nu meer dan 220 campings in heel Europa, wat het een belangrijke speler maakt in de campingvakanties.

Wat bevalt de klanten het meest aan Camping De Fruithof?

Volgens de klantbeoordelingen zijn de zeer vele voorzieningen voor kinderen het meest geliefd op Camping De Fruithof. Het zwembad, de vele speeltuinen, het kunstmatige strand en de overdekte speeltuin maken het een waar paradijs voor gezinnen, vaak omschreven als 'extra voor de kinderen'.

Heeft Capfun recentelijk prijzen gewonnen?

Ja, Capfun is uitgebreid beloond. Het merk heeft de prestigieuze Travel d'Or™ 2025 ontvangen, die toerismebedrijven beloont. Het is ook verkozen tot Merk van het Jaar 2026 door consumenten en is het favoriete merk van de Fransen in de categorie campings volgens het tijdschrift Capital voor het vierde opeenvolgende jaar.

Wat is de onderscheiding 'Beste Merk Capital' voor Capfun?

De onderscheiding 'Beste Merk Capital' betekent dat Capfun vier jaar op rij (2022, 2023, 2024 en 2025) als nr. 1 geclassificeerd is in de categorie Campings van de Beste Merken van het tijdschrift Capital. Deze erkenning is gebaseerd op een onderzoek onder duizenden consumenten die hun tevredenheid, de kwaliteit van de service, het professionalisme van de teams en hun bereidheid om het merk aan te bevelen beoordelen.