Paleis Het Loo
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Paleis Het Loo

Zin in een koninklijke ontsnapping in het hart van Nederland? Paleis Het Loo, de voormalige residentie van de Nederlandse koninklijke familie, opent zijn deuren voor een fascinerende duik in de geschiedenis. Dit prachtige barokke paleis, omgeven door weelderige tuinen en uitgestrekte bossen, is een waar architectonisch en cultureel juweel. Wandel door de rijk gedecoreerde koninklijke appartementen, bewonder de kunstcollecties en historische voorwerpen, en laat u betoveren door de tijdloze elegantie van de plek. De Franse tuinen, met hun fonteinen en bloembedden, nodigen uit tot lange ontspannende wandelingen en bieden een betoverende onderbreking van het dagelijkse leven.

Kiezen voor een Capfun camping in de buurt van Paleis Het Loo betekent verzekerd zijn van een onvergetelijke vakantie voor het hele gezin. Onze campings zijn ideaal gelegen om culturele ontdekkingen te combineren met buitenplezier. Na een dag vol paleisbezoek, wat is er dan fijner dan terug te keren naar het comfort van uw stacaravan of staanplaats, en te genieten van de vele faciliteiten? Onze campings bieden waterparken met glijbanen, verwarmde zwembaden, levendige kinderclubs en tal van activiteiten voor alle leeftijden. Het is de perfecte gelegenheid om kostbare herinneringen te creëren, tussen ontspanning en entertainment, in een natuurlijke en gezellige omgeving.

De regio rond Doornspijk en Apeldoorn barst van de activiteiten en bezienswaardigheden. Naast Paleis Het Loo kunt u het Nationaal Park De Hoge Veluwe verkennen, een ongerept natuurgebied ideaal om te wandelen en te fietsen, waar ook het Kröller-Müller Museum gevestigd is. Liefhebbers van spanning zullen het attractiepark Julianatoren waarderen, terwijl dierenliefhebbers blij zullen zijn met het Apenheul Primate Park. Of u nu op zoek bent naar avontuur, cultuur of gewoon wilt ontspannen, onze Capfun campings zijn het ideale startpunt om alle rijkdommen van deze prachtige regio van Nederland te verkennen. Kom en beleef een onvergetelijke familievakantie!




We hebben 5 campings bij Paleis Het Loo (minder dan 50 km) :

5 campings bij Paleis Het Loo (straal 50 km)

  • Vakantiepark De Scheepsbel, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Scheepsbel, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Scheepsbel, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Scheepsbel, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Scheepsbel, Vakantiepark Gelderland
9
Vakantiepark De Scheepsbel
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 367 per week
point carte

De Scheepsbel – in Doornspijk (19 km van Paleis Het Loo)

Welkom op camping De Scheepsbel, uw ideale bestemming voor een onvergetelijke familievakantie in Nederland! 🏕️ Geniet van een prachtig waterpark met grote buitenzwembaden en een ongelooflijke overdekte waterspeeltuin 🏊, compleet met talrijke glijbanen 🎢 voor urenlang plezier, ongeacht het weer. Kinderen zullen dol zijn op onze thema-speeltuinen (kasteel, boot, onderzeer, skelterbaan) en creatieve animaties 🎨. Verblijf in onze moderne en ruime stacaravans 🏡 met terras, omgeven door groen 🌿. Ontdek de natuur van de Veluwe, bezoek het charmante Zwolle of het Dolfinarium in Harderwijk 🐬. Met sportactiviteiten en een gezellig restaurant 🍽️ belooft De Scheepsbel ontspanning en vermaak voor iedereen.
De mening van Jasmijn

Vakantiepark de Scheepsbel bevindt zich midden in de Veluwe. Je kunt hier fijn wandelen en genieten van de natuur. Het park wordt namelijk omringd door bossen, heide en een zandverstuiving met dieren. Daarnaast heeft De Scheepsbel een mooie indoorspeeltuin. Ook heeft de Scheepsbel 2 nieuwe zwembaden van in totaal 490 m2. Dat is twee keer zo groot als voorheen! 

Pluspunten
  • Gelegen op De Veluwe
  • Gezellige indoorspeeltuin De Speelpiraat
  • Op nog geen 14 km van Walibi Holland


  • Vakantiepark Zeumersehof, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Zeumersehof, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Zeumersehof, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Zeumersehof, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Zeumersehof, Vakantiepark Gelderland
8.2
Vakantiepark Zeumersehof
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 292 per week
point carte

Zeumersehof – in Voorthuizen (19 km van Paleis Het Loo)

Welkom op camping Zeumersehof 🏕️, uw ideale bestemming voor een familievakantie in Voorthuizen. Duik in ons geweldige waterpark 🏊 met buitenbaden, een overdekt zwembad, reuzenglijbanen en waterspellen. Kinderen zullen dol zijn op de piratenspeeltuin 🎢, trampolines en het springkasteel, en natuurlijk de schuimparty's en animatieshows 🎉.
Verblijf in onze comfortabele, moderne stacaravans 🏡 aan een rustig kanaal, omgeven door een groene natuurlijke omgeving 🌿. Verken de omgeving per fiets dankzij onze fietsverhuur of geniet van de tennis- en jeu-de-boulesbanen. Ontdek Paleis Het Loo in Apeldoorn, het Veluws Zandsculpturenfestijn en het Dolfinarium in de buurt. Op Zeumersehof is elke dag een nieuw avontuur! Klantbeoordeling: 8.6/10.
De mening van Jasmijn

De ligging van Zeumersehof is ideaal: je bent zo op de prachtige Veluwe. Er is een heel mooi waterpark met meerdere zwembaden waarvan twee overdekt en een super leuke waterspeeltuin voor de kleintjes. De kinderen zullen zich ook uren vermaken in het Carabouille speelkasteel en op de vele springkussens!

Pluspunten
  • Op 4 km het centrum van Voorthuizen
  • Animatie tijdens aangegeven periodes inbegrepen
  • Aan de rand van de Veluwe


  • Vakantiepark IJsselstrand, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark IJsselstrand, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark IJsselstrand, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark IJsselstrand, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark IJsselstrand, Vakantiepark Gelderland
8.2
Vakantiepark IJsselstrand
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 316 per week
point carte

IJsselstrand – in Doesburg (27 km van Paleis Het Loo)

Aan het water belooft camping IJsselstrand een onvergetelijke vakantie! 🌞 Geniet van een enorm waterpark met buitenzwembaden, gigantische glijbanen, een overdekt peuterbad en jacuzzi. Kinderen zullen dol zijn op de thematische speeltuinen (kasteel, ooievaar, Vikingschip) en de binnenspeeltuin voor plezier bij elk weer. 🎢
Ontspan op het zandstrand 🏖️ of verken de omgeving per fiets 🚴. Diverse animaties (schuimparty, kleurenpoedergevecht) en shows betoveren het hele gezin. Geniet van een maaltijd in het restaurant of een drankje aan de bar met uitzicht op de jachthaven. 🍹 Ontdek de charmante steden Doesburg, Zutphen en Arnhem in de buurt. 🌿 Camping IJsselstrand, de perfecte ontsnapping voor memorabele herinneringen! 🏕️
De mening van Jasmijn

IJsselstrand is een zeer groot vakantiepark gelegen aan de rivier met een prachtige omgeving. Het park ligt vlak bij de steden Doesburg en Arnhem voor een leuk dagje weg in de stad of naar de dierentuin! Op het park zelf is er ook genoeg te beleven, maak gebruik van het waterpark of één van de speeltuinen. Voor natuurliefhebbers is dit het ideale vakantiepark. Er zijn vele fiets- en wandelmogelijkheden in de omgeving en vissers hoeven het park zelfs niet af, de hengel kan op het park worden uitgegooid.

Pluspunten
  • Gelegen in Doesburg bij Arnhem
  • Directe toegang tot de rivier
  • Waterpark en glijbanen inbegrepen


  • Vakantiepark Erkemederstrand, Vakantiepark Flevoland
  • Vakantiepark Erkemederstrand, Vakantiepark Flevoland
  • Vakantiepark Erkemederstrand, Vakantiepark Flevoland
  • Vakantiepark Erkemederstrand, Vakantiepark Flevoland
  • Vakantiepark Erkemederstrand, Vakantiepark Flevoland
8
Vakantiepark Erkemederstrand
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 333 per week
point carte

Erkemederstrand – in Zeewolde (31 km van Paleis Het Loo)

Welkom op camping Erkemederstrand in Zeewolde! 🌿 Perfect gelegen aan een prachtig meer, biedt onze camping de ideale setting voor een onvergetelijke vakantie. Geniet van een enorm waterpark 🏊 met meerdere zwembaden, spannende glijbanen 🎢 en waterspellen voor het hele gezin. Kinderen zullen dol zijn op de themaspeeltuinen, waaronder het ongelooflijke "Pirat Island" 🏴‍☠️.
Ontdek onze comfortabele stacaravans 🏕️, sommige met direct uitzicht op het water. Het meer nodigt uit tot zwemmen op het zandstrand 🏖️ en tal van watersportactiviteiten 🛶 (waterfietsen, kajakken, paddleboarden). Verken de omgeving per fiets 🚴 langs de oevers. Diverse animaties en een gezellige bar maken uw verblijf compleet. Klantbeoordeling: 8,5/10.
De mening van Jasmijn

Erkemederstrand is een geweldig park voor kinderen. Het hoogtepunt is het prachtige, drie kilometer lange strand dat aan dit vakantiepark ligt. Ook kun je hier urenlang spelen bij het super kleurrijke waterspeeleiland. Met maar liefst 6 glijbanen waaronder de Spacebowl, zijn jullie hier niet meer weg te slaan! Relax daarna in het zwembad en je dag bij Capfun Erkemederstrand helemaal perfect!

Pluspunten
  • 3 km lang zandstrand
  • Aan het langste strand van Flevoland
  • Op 20 min van het Dolfinarium


  • Vakantiepark Heino, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Heino, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Heino, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Heino, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Heino, Vakantiepark Overijssel
8.4
Vakantiepark Heino
Habana Top TV 4 personen
Vanaf 292 per week
point carte

Heino – in Heino (33 km van Paleis Het Loo)

Welkom op camping Heino, de ideale bestemming voor een onvergetelijke familievakantie in Heino! 🌞 Geniet van een prachtige zwemvijver met zandstrand en tal van waterspellen 🏖️. Ons verwarmd binnenzwembad 🏊 met glijbanen garandeert urenlang plezier, ongeacht het weer. Kinderen zullen dol zijn op onze gigantische speeltuinen 🎢, de diverse opblaasbare structuren en animatie met mascottes 🎭. Ontdek onze comfortabele stacaravans en ingerichte tenten met terras 🏕️, of kies voor een groene staanplaats. Fietstochten 🚴, sport en schuimparty's maken het aanbod compleet voor gezellige momenten. Op camping Heino is elke dag een nieuw avontuur!
De mening van Jasmijn

Bij Capfun Heino kun je je uren vermaken bij de recreatieplas met zandstrand of op het springkussen! Is het weer wat minder? Dan zijn de overdekte speeltuin en het binnenzwembad met peuterbad ideaal! In de omgeving vind je het prachtige natuurgebied de Sallandse Heuvelrug én binnen 20 minuten ben je in het historisch centrum van Zwolle

Pluspunten
  • Overkapte speeltuin
  • Recreatieplas met zandstrand
  • Overdekt zwem- en peuterbad inbegrepen


Veelgestelde vragen

Wat is er te doen in Paleis Het Loo?
In Paleis Het Loo kunt u het paleis en de koninklijke appartementen bezoeken, de prachtige baroktuinen verkennen en de koninklijke stallen en tijdelijke tentoonstellingen ontdekken.
Welke andere toeristische attracties liggen dicht bij Paleis Het Loo?
In de buurt vindt u Nationaal Park De Hoge Veluwe met het Kröller-Müller Museum, attractiepark Julianatoren en Apenheul Primate Park, die tal van entertainmentmogelijkheden bieden.
Wat is de beste tijd om de regio te bezoeken en te kamperen?
De beste tijd om de regio te bezoeken en te kamperen is van de lente tot de herfst, wanneer het weer aangenaam is voor buitenactiviteiten en de tuinen in bloei staan.
Waar kan men kamperen in de buurt van Paleis Het Loo?
Capfun biedt verschillende comfortabele en goed uitgeruste familiecampings in de regio rond Doornspijk en Apeldoorn, die een uitstekend startpunt vormen voor het verkennen van Paleis Het Loo en de omgeving.
Zijn er babybedjes beschikbaar in de stacaravans?

Ja, voor het comfort van gezinnen is het mogelijk om een babybedje in de slaapkamer van bepaalde stacaravans te plaatsen, met name de Chalet top TV 4 personen. Het is raadzaam om deze optie te controleren bij uw reservering.

Zijn campers toegestaan op alle plaatsen?

Nee, campers zijn niet toegestaan op de klassieke plaatsen. De camping biedt echter specifieke camperplaatsen, ruim en uitgerust voor campers.

Is de stacaravan Raoul geschikt voor grote gezinnen?

Ja, de stacaravan Raoul is perfect geschikt voor grote gezinnen. Het biedt plaats aan maximaal 6 personen, beschikt over 3 slaapkamers (n met een tweepersoonsbed, twee met 2 eenpersoonsbedden) en biedt het comfort van 2 badkamers en 2 toiletten, evenals een grote woonkamer.

Wat bieden de chalets Wellness Top TV?

De Chalets Wellness Top TV zijn ruime accommodaties van 50 m, beschikbaar in een versie voor 4 of 6 personen. Ze zijn uitgerust met een televisie, een vaatwasser en een terras. Het Chalet Wellness Top TV 4 personen onderscheidt zich door de aanwezigheid van een Sauna en Sunshower voor een unieke ontspanningservaring.

Hebben de kampeerplaatsen priv sanitair?

Ja, sommige kampeerplaatsen zijn uitgerust met priv douche, toilet en wastafel, wat extra comfort biedt. Ze zijn ruim en beschikken over een 10 ampre elektriciteitsaansluiting, een TV-signaal, een individuele waterkraan en een individuele afvoer voor afvalwater.

Wat zijn de kenmerken van de stacaravan Resort + TV 6 pers?

De Resort + TV 6 pers is een zeer ruime stacaravan van 38 m, ideaal voor 6 personen. Het omvat 3 slaapkamers (n met een tweepersoonsbed, twee met 2 eenpersoonsbedden), een tuinset, Wi-Fi en televisie. Huisdieren zijn hier onder voorwaarden toegestaan.

Wat is de stacaravan Raoul?

De stacaravan Raoul is een op maat gemaakte accommodatie van Capfun, ontworpen voor ontspanning en luieren. Het is een grote stacaravan die ruimte, licht en hoogwaardige voorzieningen biedt. Het is genspireerd op de mascotte Raoul, die maar n obsessie heeft: nooit werken!

Zijn de stacaravans uitgerust met terrassen?

Ja, de meeste stacaravans die op camping Capfun Heino worden aangeboden, beschikken over een terras, vaak overdekt of halfoverdekt, en zijn uitgerust met tuinmeubilair om optimaal van het buitenleven te genieten.

In de buurt van Paleis Het Loo